Yenimahalle Baymak Kombi Servisi | Özel Servis

Yenimahalle Baymak Kombi servisi olarak, yıllardır sektörde işimizi en iyi ve en güvenilir bir biçimde yerine getiriyoruz. İlk günkü ciddiyet, disiplin ve heyecanla çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Bizlere firma olarak bu sektörde yıllardır emek harcamış, aynı doğrultu da profesyonelleşmiş ekibimiz ile sizlerin kombi hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplıyor ve tüm problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Kombi Nedir, Ne İşe Yarar?

Kombiler kullanıcının ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarını karşılayan ve eski tip ısıtıcılara kıyasla oldukça az yer kaplayan, aynı zamanda kullanıldığı kadar masraf çıkartan elektronik ısıtma cihazlarıdır. Kombiler ortalama ömür olarak 15 yıl kadar bir süre kullanıcılarına hizmet verebilen elektronik cihazlardır. Fakat bu süre kullanıcının kombi kullanımı hakkında ne kadar bilgili olması ile paralellik göstermektedir. Kombi cihazları her yıl bir defa olmak şartıyla bakım / onarım gerektirmektedir. Eğer kombilerinize gerekli ilgiyi göstermez ve onları bilinçsiz kullanırsanız, ilerleyen zamanlarda sık sık problem oluşturur ve sizlere fazl masraf çıkartmasını sağlar. Yazının devamında ürünün kullanılması hakkında ve kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bir takım bilgiler bulunmaktadır. Sizlere önerimiz mutlaka kombilerinizi almadan veya cihazı kullanmaya başlamadan önce bilgi edinmeniz olacaktır.

Yenimahalle Baymak Kombi Servisi

Elektrik Güvenliği Hakkında

  • Öncelikle eğer ürünleriniz arızalıysa, mutlaka yetkili servisimiz vasıtasıyla bu arızaları gidermenizi tavsiye ediyoruz. Olası bir durumda elektrik çarpma gibi hayati risk taşıyan kazalar yaşanabilmektedir.
  • Kurulum, tamir veya temizlik durumunda mutlaka ürününüzün elektrik ile olan bağlantısını kesiniz. Aksi bir durumda elektrik çarpma gibi hayati risk taşıyan kazalar yaşanabilmektedir.
  • Uzun süre kombinin olduğu konut kullanılmayacaksa, kombinizi kapatmak için elektrik ile olan bağlantısını kesmeniz gerekmektedir. Kombinizi (OFF) duruma getirmek, cihazın donmaya karşı gereklı yazılımın çalışmasına sebep olur. Bu da kombinizi kapatmaz, korumaya alır.
  • Eğer bağlantı kablosunda bir sorun varsa bunu mutlaka bizlere veya yakınınızda güvendiğiniz bir elektrikçiye bildirmeniz ve hemen çözüme kavuşturmanızı tavsiye ederiz. Lütfen kendiniz yapmaya çalışmayın.

Yenimahalle Baymak Kombi servisi olarak, müşterilerimizin bu soğuk kış aylarında kesintisiz bir şekilde ısınma ve sıcak su gibi imkanlardan yararlanmaları adına, ilk günkü heyecan, ciddiyet ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Olası bir durumda lütfen bizlere ulaşmayı ihmal etmeyiniz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir