Yenidoğan Baymak Kombi Servisi | İşçilik Kalitesi

Yenidoğan Baymak Kombi servisi olarak bünyemizdeki yıllardır bu sektöre emek harcayıp, profesyonelleşen kişiler ile siz kıymetli müşterilerimizin problemlerine çözüm odaklı çalışmaktayız. Kış aylarını soğuk ve sert geçmemesi için siz değerli müşterilerimize İstanbul’da ki en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmak için sürekli ilk günkü ciddiyet ile hizmet vermekteyiz.

Yenidoğan Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Hakkında Bilgilendirme

Kombiler kullanıcıların temel ihtiyaçları olan ısınma ve sıcak su gibi hizmetlerden yararlanmasına sebep olan elektronik cihazlardırlar ve duvara monte edilmiş bir şekilde asılı dururlar. Oldukça kullanışlı ve kullanıldığı miktarda masraf sağlayan kombiler aynı zamanda ev içerisinde de çok fazla yer kaplamazlar. Her elektronik cihaz gibi kombilerinizin de belirli zamanlarda bakıma ihtiyaçları vardır. Ortalama ömürleri 12 – 15 yıl arasında olan kombiler, her yıl bir defa olacak şekilde kontrol ettirilmelidir. Ürününüz ile ne kadar bilgi sahibi olup, ilgilenirseniz ömrü de aynı doğrultuda uzun yıllar sürecektir.

Yenidoğan Baymak Kombi Servisi

Ürün Güvenliği Hakkında

  • Ürünün monte edildiği duvar ve montaj için gereken elemanların ürünü sabit ve sıkı bir şekilde yerinde tutabildiğine emin olunması ve kontrol edilmesi gerekmektedir.
  • Ürünün sökülüp, takılması yetkili servisimizce yapılmalıdır ve üzerinde bulunan mühüre hiçbir şekilde müdahale edilmemelidir.
  • Ürünün ilk çalıştırılma işlemi tarafımızca yapılmalıdır.
  • Kombileriniz genelde evinizin içinde olmalıdır ve dışarıda yağmur suyu veya kar ile temas etmemelidir.
  • Kombilerin manometrelerindeki değerin 0,7 ile 1,5 arasında olduğuna dikkat edin.
  • Düşük basınç problemlerini çözmek için basınç musluğunu çeviriniz ve yine gereken orana (1,5) olacak şekilde getiriniz.
  • Eğer sık sık basınç düşme gibi bir problem ile karşı karşıyaysanız mutlaka tarafımıza bildirin.
  • Kombi içerisindeki tüm suyun tamamen boşaltılması olayından kaçının. Çünkü bu tarz olaylar kombi içerisinde kireçli tortu oluşmasına sebep olur.
  • Son olarak ürüne mutlaka sert bir şekilde fiziki temastan ve kimyasal ürün temasından kaçının.

Yenidoğan Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimizin can ve mal sağlığını önemsiyor ve işimizi hala ilk günkü ciddiyet ile sürdürüyoruz. Oluşacak herhangi bir problemi tarafımıza bildirmeniz sizlerin can ve mal sağlığı açısından önemlidir.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir