Yavuztürk Baymak Kombi Servisi Kalitesi

Yavuztürk Baymak Kombi, servisi olarak çalışmalarımıza ilk günkü heyecan, disiplin ve ciddiyet ile devam etmekteyiz. Sizlerin kombilerinizden tam verim alabilmesi adına tüm problem ve sorularını en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Soğuk kış ayları beraberinde de soğuk algınlığı ve birçok hastalığı getirmektedir. Soğuk ve sert geçen İstanbul’un kış aylarında sizlere sunulan bu ısınma ve sıcak su hizmetinden kesintisiz yararlanabilmeniz için en doğru yerdesiniz.

Kombi Nedir?

Kombiler sizlerin en çok gereksinim duyduğu ihtiyaçlarından bazıları olan ısınma ve sıcak su bulma gibi problemlerinize çözüm getiren bir elektronik cihazdır. Kullanış açısından karmaşık değildir ama kullanım öncesi dikkat edilip, araştırmasının yapılması cihazlarınızın ömrünü uzatır ve sizlere kesintisiz hizmet verir. Kombiler kullanıldığı miktarda masraf çıkartan ve eski tip ısıtıcalara kıyasla oldukça az yer kaplayan cihazlardır. Bu cihazlar için ortalama 15 yıl kadar ömür verilmiştir. Aynı zamanda kombiler her yıl bir kez olmak şartıyla bakım gerektirmektedir. Bakımları düzgün bir şekilde yapılan kombiler kullanıcılarına sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

 

Yavuztürk Baymak Kombi Servisi

Genel Güvenlik

Almış olduğunuz kombilerinizin kurulumunu ve ilk çalışma işlemlerini mutlaka firmamız tarafından yaptırtınız. Yabancı kuruluşlar veya kişiler tarafından yapılan bu işlemler sonucu doğacak arızalardan ve problemlerden firmamız sorumlu değildir.

Elektrik Güvenliği

  • Eğer kombileriniz arızalı ise mutlaka kontrollerinin sağlanma işlemini yetkili servisimize yaptırtınız. Elektrik çarpma tehlikesi olduğu için sizlerin bu konuda bir müdahale yapmamasını öneriyoruz.
  • Kombinizin buldunğu konut içerisinde uzun süre olmayacak ve kombinizi kapatmak istiyorsanız. Kombilerinizin elektrik besleme bağlantılarını kesmek yeterli olacaktır.
  • Kombilerinizin kurulumu, temizliği ve bakımı yapılırken mutlaka elektrik ile olan bağlantısını kesiniz. Aksi bir durumda elektrik çarpma gibi kazalar yaşanabilmektedir.
  • Eğer elektrik bağlama kablolarında bir arıza söz konusuysa, bu problemi hem firmamız hem de bir elektrikçi tarafından çözebilirsiniz.

Yavuztürk Baymak Kombi servisi olarak, müşterlierimizin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının kesintiye uğramaması adına, İstanbul içerisindeki birçok bölgeye en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamaktayız. Olası bir görüş ve önerilerinizi telefon numaramız ile bizlere ulaşarak bildirebilir ve aynı zamanda teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir