Ünalan Baymak Kombi Servisi | Hızlı ve Pratik Çözüm

Ünalan Baymak Kombi servisi, siz kıymetli müşterilerimize kombi hakkında kapsamlı bilgi ve hizmeti yıllardır en üst düzeyde yardım ile birlikte sağlıyor ve soğuk kış aylarında mağdur olmamaları adına en hızlı ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Firmamız yıllardır sektörde hizmet vermiş profesyonel kişilerden oluşmuş olup, sizlerin bu alandaki tüm sorunlarını en hızlı şekilde yanıtlıyoruz. Kış ayları soğuk ve sağlık açısından epey sıkıntılı olabiliyor. Bizler sizlerin, ihtiyacı olan ısınma ve sıcak su hizmetinden en iyi şekilde yararlanmanız adına ilk günkü özveri ve disiplin ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ünalan Baymak Kombi Servisi

Genel Güvenlik

Kombilerinizin bakım ve kurulumunu mutlaka yetkili servis ekiplerimize yaptırtın. Firmamız olası bir dış müdahale sonucu oluşacak problemlerden sorumlu değildir ve  zarar gören cihazlarınız garanti kapsamı dışarısında kalır. O yüzden mutlaka oluşacak herhangi bir problemde firmamıza bu sorunu bildirmeyi ihmal etmeyiniz. İhmalsizlik ve yetersiz bilgi sonucu kombileriniz sık sık arızalanabilir. O yüzden yılda bir kez olmak şartıyla kombilerinizin bakımını gerçekleştirmeyi unutmayınız.

 

 

Elektrik Güvenliği

1- Eğer ürünleriniz arızalı ise, mutlaka yetkili servisimizden destek alıp bu sorunu en kısa zamanda çözmeye bakın, bu durum sizleri olası bir elektrik çarpmasından koruyacaktır.

2- Eğer uzun bir süreliğine bir yere gidecekseniz kombinizin elektrik ile bağlantısını kesmeniz kombinizi kapatmanızı sağlar. Kombiler (OFF) duruma getirildiği vakitte sadece cihazın soğuyup zarar görmesini engelleyecek yazılım çalışmaktadır. Tamamen kapatma işlemi, elektrik ile olan bağlantısını kestiğiniz zaman gerçekleşmektedir.

3- Kurulum, bakım ve onarım gibi kombileriniz ile bolca fiziki temas halindeyken olası bir elektrik çarpma sorununa karşı kombilerinizin elektrik bağlantılarını mutlaka kesiniz.

4- Eğer bağlantı kablosunda herhangi bir arıza varsa buna mutlaka siz müdahale etmeyiniz, direkt olarak tarafımıza bildiriniz veya bir elektrikçi vasıtasıyla sorunu çözebilirsiniz.

Ünalan Baymak Kombi olarak firmamız her daim müşterilerine kombi hakkında bilgilendirme ve desteği sağlamaktadır. Kombiler hakkında bilgi sahibi değilseniz eğer firmamızı arayarak veya internet sitesi üzerindeki ilgili makaleler vasıtasıyla kurulum, kullanım ve bakım hakkında bilgilendirme edinebilirsiniz. Kombilerinizin mutlaka dış fiziki etken ve kimyasal zarar verici maddeler ile temasına engel olun.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir