Güvenilir Firma Şerifali Baymak Kombi Servisi

Şerifali Baymak kombi servisi yıllardır süre gelen kaliteli ve güvenilir hizmetiyle müşterilerinin her zaman güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Sektör de yıllardır hizmet vermiş ve deneyim kazanmış ekiplerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda her türlü bakım/onarım ihtiyaçlarınızı en kısa sürede yerine getirmektedir. İstanbul gibi büyük bir şehir de hizmet ağımız oldukça geniştir. Her probleminiz için telefonun diğer ucunda siz kıymetli müşterilerimizin bizlere ulaşmasını bekliyoruz, önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.

Şerifali Baymak Kombi Servisi

Kombi Arızaları

Öncelikle kombi arızalarının büyük bir çoğunluğu kullanıcı bazlı hatalardır. Bunlar gerektiği zaman bakımının yapılmaması, bilinçsiz kullanım gibi bir sürü sebepleri vardır. Arızaların olmaması için kullanıcılarımıza mutlaka senede bir kez olacak şekilde kombilerinin bakımlarını yaptırtmaları olacaktır.

  • Kombiler su basıncı azaldığı zaman veya içerisinde su kalmamışsa kendisini emniyete alıp çalışmayı durdurur. O yüzden kombilerdeki su basınçlarına dikkat edilmesi gerek ve bu oranın 1 ile 2 arasında olması gerekmektedir. İdeal oran ise 1,5 şeklindedir.
  • Kullanıcının gözden kaçırdığı veya dikkat etmemesi sonucu kombi şarteli kapalıdır veya atmış olabilir.
  • Cihazı gaz vanası kapalıyken çalıştırmaya çalışılmış olabilir. Böyle bir durumda kırmızı ışık uyarı sistemi ile kullanıcıya durum belirtilir, dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Kombinin önündeki (yaz/kış) ayarının dikkat edilmemesi ve burada yapılacak hatalı çalıştırmanın da, kombinin işlevinde problem çıkmasına sebebiyet verir, dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Eğer kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir, dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bu gibi kullanıcı bazlı ihmallerin giderilmesi için Şerifali Baymak Kombi servisi olarak her daim müşterimizin yanındayız.

Şerifali Baymak Kombi Servisi

Kombinin Isıtmama Nedenleri

  • Termostat derecesindeki düşük seviye buna sebep olan nedenlerden biridir, dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Kaloriferlerin filtreli dönüş hatları vardır, bu hatlar tıkalıysa kaloriferleriniz ısınmaz. Öncelikle temizlenmesi gerekmektedir.
  • Peteklerinizdeki vanaların hem giriş hem de çıkış kısımları elle müdahale sonucu kapanmış olabilir, mutlaka kontrol edilmelidir.
  • Boru hattının ve peteklerin temizlenmesi gerekiyor olabilir.
  • Son olarak kombinizin teknik bir arızası olabilimektedir.

Bu gibi sorunlarda Şerifali Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir