Sarıgazi Baymak Kombi Servisi | Kombiniz Emin Ellerde

Sarıgazi baymak kombi servisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup İstanbul’un birçok merkezine de hizmet sunmaktadır. Bünyesindeki uzman ekiplerce, siz değerli müşterilerimizden gelecek olan talepleri telefonun diğer ucunda bekliyoruz. Soğuk İstanbul kış aylarını kimse ısınma ve sıcak su ihtiyaçları olmadan geçirmek istemez. Bizler sizlerin bu hizmetlerden kesintisiz şekilde yararlanmanız için gereken en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sarıgazi Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Nedir ve Ne işe Yarar?

Kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı karşılamamızda yardımcı olan ve kullanıldığı miktarda masraf çıkartan elektronik ürünlerdir. Eski tip ısıtıcılara göre oldukça az yer kaplamaktadır ve havaya asılı şekilde durmaktadır. Kombiler soğuk kış aylarını evinizde veya iş yerlerinizde konforunuz bozulmadan sizlere en kolay ve en rahat şekilde ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir cihazdır. Fakat her cihaz gibi kombilerinizin de bakıma, onarıma ihtiyacı vardır. Kombilerin ortalama yaşı 12 ile 15 yıl arasındadır. Düzenli bakımları yapılan kombiler, bakımı yapılmayan kombilere göre çok daha uzun ömürlü olmakla birlikte aynı zamanda kullanıcıya çok nadir sorun çıkartmaktadır. Kombiler için önerilen bakım süresi her yıl bir defa olmak şartıyla yapılmalıdır.

Sarıgazi Baymak Kombi Servisi

Güvenlik ve Çevre Talimatları Hakkında

Kurulum ve sonrasındaki tamir işlerini mutlaka tarafımızca yaptırın. Ekiplerimiz dışında yapılmış işlemler sonucu doğan herhangi bir sorundan dolayı firmamız sorumlu değildir ve bizlerden almış olduğunuz ürünlere yapılacak bu müdahaleler sonucu, ürün garanti kapsamından çıkacaktır.

Elektrik Güvenliği

  • Eğer ürününüz arızalı ise, tarafımızca gönderilen yetkili kişiler olmadan müdahale edilmemesi gerekmektedir. Aksi bir durumda elektrik çarpabilir.
  • Eğer ürünün tamamen kapatılması isteniyorsa, cihazın elektrik ile olan bağlantısının kesilmesi gerekmektedir. Cihazı OFF durumuna getirmek ürünün elektriğini kesmez sadece ürünü donmaya karşı korumaya alır.
  • Cihazın kurulumu, bakımı ve tamiri sırasında mutlaka elektrik ile olan bağlantısını kapatınız, can sağlığınız açısından önemli.
  • Bağlantı kablolarında bir arıza varsa sizlere tavsiyemiz bunu en kısa sürede tarafımıza bildirmeniz olacaktır.

Sarıgazi Baymak kombi servisi olarak müşterilerimizin problemlerini çözme odaklı en hızlı ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir