Yakıt Tasarrufu Sağlayan Samandıra Baymak Kombi Servisi

Samandıra Baymak Kombi servisi olarak; kalite standartları doğrultusunda İstanbul gibi büyük bir şehir de en hızlı ve en güvenilir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Kombiler kış aylarının kurtarıcılarıdır. Sert geçen kış ayları beraberinde bir sürü hastalığıda getirmektedir. Bizler Samandıra Baymak Kombi servisi olarak sizlere yıllardır bu sektörde emek harcamış ve deneyim kazanmış ekiplerimizce hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak bizler için öncelikli kazanç olmuştur ve bu ilkeden hiçbir zaman şaşmamışızdır.

Samandıra Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kombiler bulunduğu konutun sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan, ve çok fazla yer işgal etmeyen elektronik ısıtma cihazlarıdır. Kombiler gerekli zaman içerisinde bakım ve onarımı gerçekleştirilirse 12 ila 15 yıl arası ömürleri olan cihazlardır. Bu cihazların muntazaman her yıl bir defa olacak şekilde bakımları yaptırılması, cihazın ömrüne pozitif yönde katkı sağlar.

Kombi Türleri

Kombiler kendi içerisinde konut tabanlı işlevini gerçekleştirebilemek adına çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar tamamen teknolojik gelişmeler ile eklemeler yapılan veya kullanıcı rahatlığı sağlayan türden yeni kombi türleridir. Fakat hangi kombinin nerede kullanılacağı, kombinin monte edileceği konut ile doğru orantılıdır. Kombiler kendi aralarında Bacalı; Hermetik ve Yoğuşmalı Kombi olaraktan üç farklı türe ayrılamaktadır.

Bacalı Kombi: Bu kombi türü yanma işlemini gerçekleştirebilmesi için; bulunduğu alanın havasını kullanarak ısıtma işlemini gerçekleştirir. Bu tür cihazların bulundukları konutu iyi ısıtıp, sorun çıkartmaması için, ortamın yeteri kadar hava alabilmesi gerekmektedir.

Hermetik Kombi: Hermetik kombiler de aynı Bacalı kombi türü gibi bir baca gereksinimi duyarlar; fakat onları Baca tipli kombiden ayıran özellik ise, bulunduğu ortamın havasına ihtiyaç duymamasıdır. Bu kombi türlerinde kapalı bir yanma hücresi ve hava akışını sağlayan bir fan motoru vardır ve bu fan motoru dış ortama bağlıdır.

Samandıra Baymak Kombi Servisi

 

Yoğuşmalı Kombi: Çalışma prensibi konvansiyonel kombiler ile benzerlik gösteren bu kombi türündeki tek fark, dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtma için kullanabilmesidir. Bu kombiler genelde diğer kombi çeşitlerine göre daha fazla tercih edilir. Bunun sebebi ise, ekstradan ısıtma sağlayıp, aynı zamanda da bütçe dostu olmasıyla alakalıdır.

Samandıra Baymak Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizden gelecek olan talepleri en hızlı ve en güvenli şekilde yerine getirmek adına telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir