Uzman Ekipli Madenler Baymak Kombi Servisi

Madenler Baymak Kombi servisi, yıllardır sürdürdüğümüz disiplinli çalışma prensibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlayıp, alanında hep en iyi yerde olmuşuzdur. Sizlerinde soğuk geçen kış aylarında sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı kesintisiz karşılamanız adına görevimizin başında siz değerli müşterilerimizden gelecek çağrıları beklemekteyiz. Müşterilerimize tavsiyemiz, mutlaka kombi taktırmadan önce kombi kullanımı, kurulum öncesi ve sonrası olacak şekilde bilgi edinmeleri şeklindedir. Gerekli bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Madenler Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Nedir & Kullanım Şartları

Öncelikle kombiler elektronik cihazlardır ve her elektronik cihazın gerektirdiği gibi kombilerde bakım ve onarım gerektirirler.Kombi cihazları konut içerisinde kullanıcının kullanım amaçlı sıcak su erişimi ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan, eski tip ısıtıcılara göre oldukça az yer kaplayan cihazlardır. Kombilerin ortalama ömrü 15 yıldır ve bu kullanım süresi kullanıcının cihazı kullanıp, gerekli müdahaleleri zamanında yerine getirtmesine göre değişiklik gösterir. Kurum olarak müşterilerimize tavsiyemiz kombilerinizi her yıl bir defa olmak şartıyla bakım ve onarımlarını yaptırtmalarıdır. Cihazın doğru çalışması için gereken bir takım önermeler aşağıdaki gibidir.

  • Enerji beslemesini mutlaka sağlayın, yani cihazın elektrik aldığından emin olun.
  • Gaz vanasını açın.

Madenler Baymak Kombi Servisi

Sorun Giderme

Olası bir hata oluştuğunda ekranda hata kodu görüntülenecektir (Örnek: E01) Resetlenilebilir arızaların ekranda gösterildiği kod (E) şeklindedir ve resetleme ile çözülemeyecek arızaların kodu (F) şeklindedir. Cihazı resetlemek için gerekli tuşa basarak sorunu çözebilirsiniz. Eğer bu uygulamalar yapıldığı halde hata hala devam ediyorsa, en kısa sürede firmamıza geri dönüş sağlayınız.

İlk Kullanım

  • Öncelikle mutlaka yetkili ekibimiz tarafından kontrollerin sağlanıp, kurulumun yapılması gerekmektedir.
  • Elektrik, su ve gaz beslemelerinin tam sağlanıldığından emin olunmalıdır.
  • Cihazın montajı firmamız tarafından kanun yönetmeliklerine uygun yapılır. Eğer firma dışında bir müdahale olacaksa, bu yönetmeliklere uygun yapıldığından emin olunmalıdır.
  • Cihazın toprak ve enerji beslemelerinin uygun olunduğundan emin olunması gerekmektedir.
  • Cihaza hiçbir şekilde etki edecek sert bir cisim veya kimyasal ürün temas etmemelidir. Kullanım koşulları dışında yapılan müdahaleler sonucu oluşacak problemler garanti kapsamı dışına çıkar.

Madenler Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimizin her türlü problemlerini ve sorularını en hızlı şekilde yanıtlamaktayız.

 

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir