Sorunlarınız İçin Kurtköy Baymak Kombi Servisi

Kurtköy Baymak kombi servisi, senelerini bu sektörde deneyim kazanmış uzman ekiplerce oluşturulmuş ve aynı kalite düzeyinde İstanbul da birçok bölgeye de hizmet vermekte olan bir kurumdur. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizlerin işimizde ne kadar disiplinli ve titiz bir şekilde yaptığımızı göstermektedir. İstanbul’un birçok yerine ulaşan hizmet ağımız ile siz kıymetli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet açısından tatmin edeceğimizi iddia ediyor ve telefonun diğer ucunda sizlerden gelecek olan çağrıları bekliyoruz.

Kurtköy Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilgi

Kombiler konut içerisinde kullanıcıların sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayan ve aynı zamanda kullanıldığı miktarda masraf oluşturan elektronik ısıtma cihazlarıdır. Bu cihazlar her elektronik cihaz gibi belirli süre zarfında bakım/onarım gerektirmektedir. Bu biçilen süre zarfı her yıl bir kez olmak şartıyla belirlenmiştir ve kombilerin ortalama kullanım süreleri 12-15 yıl arasındadır. Kombilerin gerektiği zaman yapılan bakım ve onarımları, cihazın ömrünü artırmaktadır ve bu da kullanıcı için masraf oluşmasını engeller.

Kurulum Öncesi Talimatlar

  • Kurulum öncesi kutunun üstündeki işaretler ve cihazın üzerinde yer alan etiketlerin kontrollerinin yapılması önemlidir.
  • Bacanın başının uygun olup olmadığını ve başlığın tıkalı olup olmadığının kontrollerinin yapılması önemlidir.
  • Bacaya bağlantı yapılmadan önce bacanın içerisinin kontrol edilmesi önemle tavsiye edilir. Bacanın içerisinin temiz olmaması kullanıcı için ileride büyük sorunlar oluşmasına sebebiyet verebilir.
  • Tesisat borularının tamamı içerisinde herhangi bir yabancı madde kalmayacak şekilde temizlenmelidir.
  • Cihaz dan geçen ilk suyun atılması tavsiye edilir bunun için ise, montajın sonrasında, kullanım öncesinde cihaz içerisindeki su biraz akıtılmalıdır.
  • Soğuk su girişi ise cihazın etiketi üzerinde belirtilen basıncı (8 bar) geçmemelidir.
  • Eğer şebeke basıncı 6,5 oranından daha yüksek ise, cihaza mutlaka basınç düşürücü eklenmelidir.
  • Cihazın taşıma süresince ise, cihaz ambalajı üzerindeki uyarılara dikkat edilerek yapılmalıdır. Bu esnada cihaza hiçbir şekilde dış etken elemanları (nem, kimyasal madde ve fiziksel hasar) temas etmemelidir.

Kurtköy Baymak Kombi Servisi

 

Kurtköy Baymak kombi servisi olarak müşterilerimize kombilerin verimli bir şekilde kullanımı ve garanti kapsamından çıkmamaları için bahsetmiş olduğumuz bu tavsiyelere dikkat etmelerini önermekteyiz.

Son model ekipmanlar vasıtasıyla kombilerinizin bakım ve onarımlarını en hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir