Küçükyalı Baymak Kombi Servisi İle Arızaya Son!

1988-89 yıllarından itibaren doğalgazın Türkiye’de ev ve iş yerlerinde kullanılmaya başlamasından günümüze kadar geçen sürede evlerde ve iş yerlerinde kombi kullanımı hızla artıyor. Doğalgaz kullanımından önce ısınma ve sıcak su kullanımı bir hayli zordu. Kombiyle beraber insanların konforu arttı, zamandan ve insan gücünden tasarruf sağlandı. Günümüz Türkiyesi’nde hala evinde kombi olmayan çok sayıda vatandaş olmasına rağmen bu sayının da hızla azaldığını görebilmekteyiz.

Kombinin Arıza Yapma Durumu

Kombilerin hayatımıza girmesiyle sektörün öncü kombi üretici firması olan Küçükyalı Baymak Kombi Servisi hem kalitesi hem güvenliğiyle evlerimizin vazgeçilmezi oldu. 49 yıllık geçmişe sahip tecrübeli firma hali hazırda tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Isınmak ve sıcak su kullanımı için ihtiyaç duyduğumuz kullanışlı kombiler her ne kadar Baymak kombi gibi tecrübeli üreticiler tarafından yapılsada yine de mekanik sorunlarla ya da kullanıcı hatası kaynaklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kombimiz bazı durumlarda bozulabilir ya da arıza yapabilir. Bu gibi durumlarda Küçükyalı Baymak servisi sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır bulunuyor. Kombinizin garanti süresi dolmadıysa servis ücretsiz olarak gelip tüm tamirat işlemlerini gerçekleştiriyor. Garanti süresi dolan kombilerde kullanıcılar özel servisimizden randevu alarak uygun tutar karşılığında kombilerini en güzel şekilde tamir ettirebilirler. Genelde kombi kullanıcıları bu gibi arızalarla karşılaştıklarında nereyi arayacaklarını bilemiyorlar. Böyle bir durumlar kaşılaştığınızda bulunduğunuz il ve ilçede hizmet veren bizim gibi servisleri arayarak randevu talebi oluşturmanız. Servis uygun olduğunuz gün ve saatte evinize gelerek gerekli tüm işlemleri yapacaktır. Böylece hem kombinize bilir kişiler müdahale etmiş olacak hem de kombinizi güvenli şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Öncelik Güvenlik

Kombi kullanımında en önemli husus güvendir. Doğalgaz kullanımı her ne kadar hayatı kolaylaştırsada kombilerinizin de kaliteli ve güvenilir olması çok önemli. Baymak kombiler yılların tecrübesiyle üretim yaparlar ve ürünleri garantilidir. 49 yıldır bu sektörde olan Baymak kombi markası tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır. Özellikle kış aylarında daha çok ihtiyaç duyduğumuz kombilerin arıza yaptıktan sonra değilde mümkünse yılda bir defa yetkili servis tarafından kontrolü yapılması önerilmektedir. Her mekanik alet gibi kombilerde arıza yapabilir önemli olan arıza yapmadan önce bunu engellemek ve özellikle kış aylarını sorunsuz geçirmeyi sağlamaktır. Kombi bakımı yaptırmak sanıldığı gibi zor ve maliyetli değildir. Küçükyalı baymak kombi servisini rutin kontroller için aradığınızda size en kaliteli hizmeti veriyor olacaktır. Alınan bu önlemle belki ileride oluşacak daha büyük sorunlar engellenmiş mali açıdan kara geçmiş bile olabilirsiniz. Özellikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız ve oluşabilecek ya da oluşmuş tüm arızaları en kısa sürede gideririz. Servisimizin en büyük avantajı kalifiyeli personele sahip olmasıdır. Daha uygun fiyatlara işinin ehli olmayan servislerle anlaşabilirsiniz fakat size garanti vermezler bir kaç gün sonra tekrar bozulan kombiniz için daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Küçükyalı Baymak servisi tecrübeli ekibiyle size en güvenilir hizmeti sunacaktır.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir