Kozyatağı Baymak Kombi Servisi Farkı

Kozyatağı Baymak kombi servisi soğuk kış aylarında siz kıymetli müşterilerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarından mağdur olmamanız adına, İstanbul gibi büyük bir şehir de en güvenilir ve en hızlı hizmeti sağlıyor. İnsan sağlığını olumsuz yönde ciddi bir şekilde etkileyebilecek bu soğuk kış aylarında siz değerli müşterilerimize ve kombi kullanıcılarına bir takım tavsiyeler, açıklamalar ve önerilerde bulunmak istiyoruz. Öncelikle kurumumuz her daim müşterilerinin ilk olarak sağlığını sonra güvenini ve memnuniyetini kazanmayı prensip edinmiş ve yıllardı bu sektör de profesyonelleşmiş kişilerce kurulmuştur. Aynı zamanda yıllardır büyük bir ciddiyet ve titizlik ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Nedir?

Kombi cihazları kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda, bulunduğu konutun ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan, oldukça az yer kaplayan ve duvarda asılı şekilde konumlanan elektronik ısıtma cihazlarıdır. Bu cihazların bir diğer güzel kısmı ise, kullanıcının kullandığı kadarıyla masraf çıkartmasıdır.

        Ürün Güvenliği

  • Kombi ürünleri bağlanırken bağlama amaçlı kullanılan elemanların, kombi ağırlığını kaldıracak kuvvette olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Montajı iyi ve doğru yapılmalıdır.
  • Kombi ürününüzdeki mühürlü kısımlara asla kullanıcı tarafından müdahale edilmemelidir. Ürün parçaları profesyonel ekiplerimizce kontrol edilip montajı yapılıp veya sökülmelidir.
  • Konuta monte edilen kombi ürünlerinizin ilk açılışı mutlaka servis ekiplerimizce yapılmalıdır.
  • Kombileriniz kar, yağmur suyu gibi doğal olaylar ile temas etmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  • Kombileriniz soğuk iken mutlaka manometreden okunan basınç değerinin 0,7 ila 1,5 aralığında olduğunun kullanıcılar tarafından belirli aralıklar ile kontrol edilmesi gerekmektedir.
  • Olası bir yüksek basınç durumunda, boşaltma musluğu açılarak tavsiye edilen değerlere getirilmesi gerekmektedir. (Tavsiye edilen değerler bir önceki madde de olduğu gibidir.)
  • Olası bir düşük basınç durumunda ise, doldurma musluğunun hafifçe açılması gerekmektedir. Hızlı şekilde yapılan müdahaleler hava almasına sebebiyet vermektedir.
  • Basınç düşmesi çok sık tekrarlanıyorsa eğer, mutlaka yetkili servisimize başvurulması gerekmektedir.
  • Kombilerinizin suyunu tamamıyla boşaltıp, yeniden doldurmaktan kaçının. Bu olay kombi içerisinde ve ısıtma elemanlarında kireçlenme ve tortu oluşumuna sebebiyet vermektedir.
  • Ürüne herhangi bir fiziki hasar verecek materyallerin temasından ve aynı şekilde ürün üzerinde herhangi bir kimyasal kullanımından mutlaka kaçının.

 

 

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir