Kazım Karabekir Baymak Kombi Servisi, Kombi Onarımı

Kazım Karabekir Baymak Kombi servisi yıllardır sektörün öncülerinden olup, müşterilerine her daim en hızlı desteği ve çözümü verebilmiş ve ilk günkü titizlik ile çalışmalarına devam etmektedir. Soğuk kış aylarını hastalıklar ile mücadele ederek geçirmeme adına kombiler bizlerin temel ihtiyacı olan ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılayan elektronik cihazlardır. İstanbul içerisinde birçok bölgeye hizmet sağlamaktayız.

Kazımkarabekir Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Türleri Hakkında Bilgi

Öncelikle kombiler tek tip değildir ve her kombi türü her konut için uygun olmayabilir. Kombiler teknolojik gelişmeler ile birlikte kendisine eklemeler yaparak sürekli güncel değişime uğrayan cihazlardır. En çok tercih edilen kombi türü yoğuşmalı kombidir, ama yoğuşmalı kombi türünü her konut için kullanamazsınız. Bunun yanında Bacalı ve Hermetik olarak farklı ayrıldığı çeşitleride mevcuttur.

Bacalı Kombi Türü: Bacalı kombi türleri bulunmuş olduğu mekanın havasını kullanarak ısıtma işlemini gerçekleştiren kombi türüdür. Bu tür kombiyi kullanan kullanıcılarımız, kombilerin monte edildikleri yerin iyi hava aldığından emin olmaları gerekmektedir.

Hermetik Kombi Türü: Hermetik kombi türü çalışma prensibi olarak yine aynı şekilde Bacalı kombi türüne benzer fakat en büyük özelliklerinden birisi bacalı kombilerde olduğu gibi bulunduğu ortamın havasını kullanma gereksinimi duymayan kombi türleridir.

Yoğuşmalı Kombi Türü: Yoğuşmalı kombi türleri günümüzde en çok tercih edilen kombi türleridir. Bunun sebebi ise, dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtmaya dönüştürebilme özelliği açısından hem daha fazla ısınma sağlar hemde ekonomik açıdan kullanıcılara daha az masraf çıkmasına sebep olur.

Kazım Karabekir Baymak Kombi Servisi

Kullanım Bilgileri

  • Cihazın mutlaka elektrik, gaz ve su besleme sistemlerinin tam olarak çalışıyor olması gerekmektedir.
  • Montajın kanun ve yönetmeliklere uygun bir şekilde yapıldığından emin olunması gerekmektedir.
  • Cihazın topraklama bağlantısı ile enerji beslemesinin uygun bir şekilde yapılıp, yapılmadığını kontrol edilmesi gerekmektedir.

 

Yukarıda bahsi geçen maddeler kullanıcıların cihazın montajını ve kurulumunu firmamız dışında olan başka bir firma veya kişilerce yapılırken dikkat edilmesi gereken durumlar için belirtilmiştir. Ürün montaj ve kurulumu firmamız tarafından standartlara uygun şekilde yapılır ve kullanıcıya hazır bir şekilde teslim edilir.

Kombi bakım ve onarımlarında güncel ekipman desteği ve uzman takım arkadaşlarımız vasıtasıyla sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Olası bir problemde mutlaka yetkili servisimiz ile irtibata geçiniz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir