Kaynarca Baymak Kombi Servisi Geniş Hizmet Ağı

Kaynarca Baymak Kombi servisi olarak, sektör de hep lider konumda olmayı, hep tercih edilmeyi ve aynı doğrultuda bizleri tercih edenleri memnun etmeyi hedef alarak çalışmışızdır. İstanbul gibi kışları soğuk ve zorlu geçen bu tarihi kalabalık şehir de hizmet ağımız oldukça geniştir. Yaptığı işi severek yapan, canla başla çalışan ve bu sektöre yıllarını vermiş uzman kişilerden oluşan bir çalışma grubumuz vardır. Bu çalışma grubumuz sizden gelecek şikayet, öneri ve her türlü bildirimlerinizi karşılamak için telefonun diğer ucunda sizleri beklemektedir.

Kaynarca Baymak Kombi Servisi

Kombi Nedir?

Kombiler kullanıcıların konut içerisindeki sıcak suya ulaşım ve ısınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kullanılan ve kullanıldığı miktar kadar masraf açan, aynı zaman da eski tip ısıtıcılara göre oldukça az yer kaplayan teknolojik bir cihazdır. Her cihaz da olduğu gibi kombilerde de bir takım arızalar çıkmaktadır. Çoğunluğu kullanıcı bazlı olan bu hatalar genelde kullanıcının bilinçsiz kullanması veya yeterli önemi vermemesi sonucu oluşmaktadır. Kombilerde diğer cihazlar gibi arıza yapıp, çalışmayı sonlandırabilir. Bu doğrultuda kullanıcılara önerilerimiz mutlaka her yıl bir kez olmak şartıyla kombilerine bakım/onarım yaptırmaları olacaktır.

Kombi Çeşitleri

Teknolojinin her gün gelişmesiyle beraber kombiler de bu gelişmelerden faydalanıp, kullanıcı ihtiyacı baz alarak çeşitlere ayrılmıştır. Bunlardan bazıları şu şekildedir.

Bacalı Kombi: Bu kombi türleri yanma esnasında gereken havayı içerisinde bulunduğu ortam dan almaktadır. Yanma sonucu oluşan gazları ise bir baca vasıtasıyla dışarı atmaktadır. O yüzden bacalı kombi türünün kullanıldığı ortamın bol oksijenli, hava alan bir ortam olması gerekmektedir.

Hermetik Kombi: Hermetik kombi türleri ise bacalı kombi türleri gibi baca vasıtasıyla oluşan gazları dışarı salınım yapmaktadırlar. Fakat içerisinde bulunduğu ortamın havasını değil, dışarıdan aldığı havayı yakmaktadır ısıtma için. Baca çıkışları bina dışlarına monte edilmektedir.

Yoğuşmalı Kombi: Yoğuşmalı kombileri, hermetik kombi türünün daha gelişmiş versiyonu olarak kabul edebiliriz. Bu kombi türleri yanma sırasında oluşan gazın su buharındaki bir ısı eşanjörü vasıtasıyla geri kazanmaktadır. Bu vesileyle işlem sırasında kaybolan gazların bir kısmını tekrar ısı şeklinde kullanıcıya iletir. Böylelikle daha az masraf ile daha fazla ısıtan bu kombi türleri, genelde en çok tercih edilen kombi türleridir.

Kaynarca Baymak Kombi Servisi

 

Olası herhangi bir arıza durumunda, bakım/onarım gerektiğinde Kaynarca Baymak Kombi servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize her daim destek için telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir