Kavacık Baymak Kombi Servisi | Kombi Merkezi

Kombi ile ilgili gerek bakım gerek onarım konusunda uzman ustalarımız ile Kavavık Baymak kombi servisi hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Sadece kombilerinizin arızalandığında ya da çalışmadığında değil, rutin olarak kombi bakımlarınızı yaptırmak için de bizi aramanızı bekliyoruz. Çünkü kombi bakımı yaptırmak, her açıdan size fayda sağlayacaktır. Kombinizin performanı doğrudan olumlu yönde etkilecek bu da doğalgaz faturalarınızın inmesine yardım edecektir. Aynı zamanda bakımı yapılan kombiler daha uzun ömürlü olurlar ve sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanılabilirler.

Kavacık Baymak Kombi

Kavacık Kombi Bakımı

Kombi bakımlarında öncelikle filtre temizlenmeli ya da değiştirilmelidir. Filtre sökülmeden önce kombinin kapalı olması gerekmekte ve su basıncı düşürülmelidir. Bunun için suyun tamamen boşaltılması şarttır. Çıkartılan filtre çok eski değilse ve temizliği yapılıp tekrar kullanılacaksa su ile güzelce yıkanmalıdır. Temizliği yapılan filtre aynı şekilde yerine takılmalıdır. Yapılan filtre temizliği işleminden yüzde 10’a varan bir yakıt tasarrufu beklenmektedir. Kavacık Baymak servisi kombilerinizin periyodik bakımlarını uygun ücretler ile yapmaktadır.

Basit Doğalgaz Yakıt Tasarrufu Tüyoları

En düşük derecelerde en yüksek ısı sıcaklığı yakalayabilmek kombiyi en tasarruflu şekilde kullanmak anlamına gelir. Bunu sağlayabilmek için de önemli olan nokta evin içindeki ısıyı koruyabilmektir. Evin içindeki ısının korunması için öncelikle binanınızın ısı yalıtımının çok iyi olması şarttır. Böylece eviniz dışarıdaki soğuk havadan daha az etkilenecektir. Camları açmanız evinize soğuk hava doldurmanız kombinin daha çok çalışmasına neden olur. Bunun için mümkün mertebe kış aylarında balkon kapısını ya da pencereleri açmayınız. Evin sıcaklığını koruyabilmek için, 5-6 saat evde olmayacağız diye kombinin kapatılması kesinlikle önerilmez. Çünkü 5-6 saat sonra aynı sıcaklığı yakalayabilmek için kombiniz daha yüksek seviyede gaz harcayacaktır. Kavacık Baymak kombi servisi olarak bu hususlara dikkat edildiği takdirde doğalgaz yakıt tasarrufunda başarılı olacağınızı paylaşmaktayız.

Kavacık Baymak Kombi Servisi

 

Kavacık Baymak kombi servisi sizlerden gelen talepleri ve istekleri en hızlı ve güvenilir bir biçimde yerine getirmektedir. Güncel ekipmanlarımız ve profesyonel takım arkadaşlarımızla birlikte sizlerin problemlerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Kurum önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. En güvenilir hissettiğimiz yerlerimiz olan evlerimiz de, sunduğumuz hizmet kalitesi içinizi ısıtacak.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir