Hasanpaşa Baymak Kombi Servisi | Kombi Ustaları

Hasanpaşa Baymak kombi servisi olarak geniş hizmet ağımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte siz kıymetli müşterilerimizin arz ve taleplerini en hızlı ve güvenilir şekilde yerine getiriyoruz. Soğuk kış aylarının sert geçtiği İstanbul ilinde bir çok yere hizmet sağlıyoruz. Hedefimiz her daim müşterilerimizin kurumumuzun sunmuş olduğu servisten memnun kalmasını sağlamak olmuştur. Sizlerde kombileriniz ile ilgili sorun veya problemlerinizi en hızlı şekilde çözülmesini istiyorsanız. Hasanpaşa Baymak kombi servisi olarak telefonun diğer ucunda sizlerden gelecek olan talepleri bekliyoruz.

Hasanpaşa Baymak Kombi Servisi

Kombi Nedir

Kombiler eski tip ısıtma cihazlarıyla karşılaştırıldığı vakit son derece kullanışlı ve az yer kaplayan. Aynı zamanda kullanıcının konut içerisindeki sıcak su bulma ve ısınma gibi temel ihtiyaçlarına cevap veren bir elektronik cihazdır. Bu cihazlar duvara asılı şekilde monte edilirler ve kullanıldığı kadar masraf oluşturan kullanışlı cihazlardır. Kombilerin ortalama ömrü 15 yıl gibi bir süredir. Fakat cihaz ömürleri doğrudan kullanıcının cihazı kullanma biçimi, bakımını ve onarımını düzenli olarak yaptırmasıyla doğru orantılıdır. Kombilerinizin mutlaka her yıl bir kez kesin olmak şartıyla bakım ve onarımlarının gözden geçirilip, yapılması gerekmektedir. Aksi bir durumda gerekli bakımları yapılmayan kombilerin ömürleri kısalır ve kullanıcıya arıza çıkartarak fazla masraf oluşmasına sebep olur.

Hasanpaşa Baymak Kombi Servisi

Kullanım Amacı

  • Kombiler atmosferik basınçta kaynama sıcaklığıyla birlikte su ısıtmak için tasarlanmış ürünlerdir. Performans ve çıkış gücüne uygun merkezi ısıtma ve kullanım suyu sistemine bağlanması gerekmektedir.
  • Üretici, kullanıcının sebep olduğu hatalı kullanım veya taşıma sürecindeki oluşan fiziksel hasarlardan sorumlu değildir. Kullanıcılar kombilerini alırken mutlaka bilgi sahibi olmaları tavsiye edilmektedir.
  • Kombiler bahsedildiği üzere 15 yıl gibi bir süre kullanım hizmeti vermektedir. Bu ürünün tanımlandığı şekilde çalışabilmesi için gerekli yardımcı yedek parçaları bulundurması gerekmektedir.

Çocuk Güvenliği

  • Ambalaj malzemeleri çocuklar için tehlikelidir ve kesin bir şekilde ulaşamayacakları yerlerde tutulmalıdır.
  • Elektronik ürünler çocuklar için tehlikelidir. Ürün çalışırken çocuklarınızın ürünlere rahat bir şekilde ulaşmasına engel olunması tavsiye edilir ve ürünle oynamalarına kati suretle karşı çıkılmalıdır.
  • Çocuklarınız tarafından yanlış müdahale edilen ürünler arıza oluşmasına ve sizlere masraf oluşmasına sebep olabilir.

Hasanpaşa Baymak kombi servisi olarak müşterilerimizin güvenini, memnuniyetini kazanmak için bekliyor ve sizlere arızanın boyutuna göre gerek telefon üzerinden gerekse konum içerisindeki müdahalelerimiz ile İstanbul’ da ki en hızlı hizmeti sunuyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir