Hamidiye Baymak Kombi Servisi | Bakım & Tamirat

Hamidiye Baymak kombi servisi olarak İstanbul içerisinde zengin hizmet ağı ile müşterilerimize tam hizmet sunmaktayız. İstanbul gibi büyük ve kışları soğuk geçen bu şehir de ısınma ve sıcak su bulma problemleri yaşamak istemezsiniz. Bizde tam bu hizmeti hem en iyi hem en kaliteli bir biçimde ayağınıza getiriyoruz. Kurum olarak önceliğimiz her daim müşterilerimizin can güvenliği ve memnuniyeti olmuştur.

Hamidiye Baymak Kombi Servisi

Kombi Nedir ve Ne işe Yarar?

Kombiler kullanıcının insiyatifine göre istediği zaman sıcak su ve ısınma gibi  temel ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamasına yardımcı olan elektronik bir cihazdır. Bu cihazlar eski tip ısıtıcılara nazaran havada duvara asılı bir biçimde durur ve oldukça geniş bir yer tasarrufu sağlar. En güzel yanlarından biri ise, kullanıldığı kadarıyla masraf çıkartmasıdır. Kombilerin ortalama ömürleri yaklaşık 12-15 yıl arasındadır. Tabii bu süre kullanıcı bazlıdır ve bir kombi kullanıcısı ne kadar bilinçli bir şekilde kullanırsa, cihaz o kadar uzun ömürlü olup verdiği hizmeti aksatmadan devam ettirir. Bir kombiye sahip olmadan önce ya da olduktan sonra yapılması ve dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar mevcuttur. Öncelikle tüm müşterilerimiz ve kombi kullanıcılarına tavsiyemiz; mutlaka kombi kullanımı hakkında tarafımızdan bilgi edinmeleridir. Kombiler dayanıklı aletlerdir fakat her elektronik cihaz gibi kombiler de bakım/onarım gereksinimi ve bilinçli bir kullanım gerektirirler.

Kombinin içerdiği Ekipmanlar

Öncelikle kombiler de kullanıcı hataları yüksek oranda olduğundan; emniyet ekipmanları içermektedir. Bu emniyet kullanıcının yaptığı veya kombide zaman içerisinde gerçekleşen hataları önleme amaçlı kurulan bir yazılımdır. Bunun dışında kombi ekipmanları şu şekildedir; genleşme tankı; termostat; kontrol panosu ve pompa gibi ekipmanları içermektedir.

Hamidiye Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  • Öncelikle mutlaka kombiler hakkında bilgi edinilmeli.
  • Nasıl bir ürün tercih edilmeli ve tercih edilen kombi türü; bulunduğum konut için uygun mu; değil mi? Diye kontrol edilmeli.
  • Kombilerden tasarruf sağlamak amaçlı sık sık kapatıp; açmayınız. Tahmin edilenin aksine kombiler en masrafsız şekilde çalışması için uygun oda sıcaklığı derecesinde bırakılmalıdır.
  • Faturalarınızdan %7 gibi bir tasarruf elde etmek için kombilerinizin ayarını 1 veya 2 derece kadar düşürebilirsiniz. Ama bir önceki madde de belirtildiği gibi; mutlaka kapatıp; açma işlemini gerçekleştirmeyin.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir