Hakkımızda

Doğalgazın ülke genelinde yaygınlaşması ile beraber kombi satışları da tavan yapmıştır. Yoğun talebi karşılamak adına yerli ve yabancı bir çok marka da ülke pazarına girmiş bulunmaktadır. Alternatifler üretmek adına her markanın da onlarca farklı modeli bulunmaktadır. Özelliklerde şehirlerde doğalgazlı evlerin sayısının artması sadece kombi üreticilerine olan ihtiyacı değil, aynı zamanda kombi teknik servisi hizmeti sunan firmalara olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Bu bağlamda kombi markalarının kendi yetkili servisleri dışında, özel servisler de türemiş, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, ihtiyaçlara ve sorunlara anında çözüm sunan, işini profesyonel bir şekilde yapan kombi servisleri ayakta kalmayı ve büyümeyi başarmıştır. Şehirlerde, doğalgaza olan talebin karşılanmasından kısa süre sonra da kombi ve kombi teknik servis ihtiyacı için de sunulan arz miktarı da doygunluğa ulaşmış ve sektör kendini tamamlamıştır. Günümüzde de hala irili ufaklı kombi teknik servisleri açılmakta iyi hizmet sunan firmalar, pazara tutunmaktadır. Peki Baymak Kombi Servisi olarak biz bu sektörün neresindeyiz?

Doğalgazın İstanbul’da ilk yaygınlaşmaya başladığı yıllardan itibaren Anadolu Yakası’nın tüm semtlerinde hizmet veren firmamız, en büyük markalardan biri olan Baymak kombiler için özel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sektörde girdiği günden beri sürekli ekibini genişleterek büyüyen firmamız bugün farklı servis araçlarıyla aynı anda birden fazla noktada hizmet verebilmektedir. Tabi ki ekibi genişletmenin ve büyümemenin sırrı “müşteri daima haklıdır” bilinci ile çalışarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır. Verdiğimiz sorunsuz teknik servisler, profesyonel çözüm ve uygulamalar, servis zamanı geciktirmeden planlı ve programlı çalışmalar ile işimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Peki yaptığımız çalışmalar nelerdir? Hangi konularda sizlere hizmet verebiliriz?

Firmamız Baymak kombilerinizde çıkabilecek her türlü sorun için sizlere yardımcı olabilmektedir. Evinizin ısınmasında ya da sıcak su sisteminizde bir sorun olduğu zaman öncelikle kombinin çalışır durumda olup olmadığı tespit edilmelidir. Bunun için de evinizdeki sigortaları ve gaz akışını kontrol edebilirsiniz. Gerçekten bir sorun var Baymak kombi teknik servisi olarak bizi çağırabilirsiniz. Kombiler bir çok nedenden arızalanabilir. Kombiden su sızması, ses gelmesi, gaz kaçırması, gibi durumlar kombinizin arızalı olduğa işarettir. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz inceleme yaparak en kalıcı ve en maliyetsiz çözüm önerilerini size sunacaktır.