Fındıklı Baymak Kombi Servisi | Etkili Uygulamalar

Fındıklı Baymak Kombi servis sağlayıcısı olarak, İstanbul’un soğuk kış aylarından kötü etkilenmemeniz açısından kurum olarak her daim müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini görev edinmişiz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştirmişizdir. İstanbul’ gibi büyük bir kentin birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin önemini ve ciddiyetini bilen aynı zamanda yıllarını bu sektöre feda etmiş kişilerden oluşturulmuş ekibimiz ile sizden gelecek çağrıları beklemekteyiz.

Fındıklı Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilgilendirme

Kombiler eski usul ısıtıcılara nazaran daha az yer işgal eden ve kullanıldığı kadarıyla masraf çıkartan ve aynı zamanda konut içerisindeki sıcak su ve ısınma ihtiyacını gideren elektronik cihazlardır. Bu cihazlar son derece kullanışlı olunup ama bir o kadarda kullanırken dikkat edilmesi gereken aletlerdir.

Tavsiyeler

1- Kombi alırken evinizin bacalı mı, hermetik mi yoksa yoğuşmalı kombi için uygun olup olmadığının saptamasını yapıp, eğer uygunsa bunlar arasından Yoğuşmalı Kombiyi tercih edin.
2- Yoğuşmalı kombiler zamanla faturanızda göz ile görülür bir fiyat düşüşüne sebep olmaktadır. Fakat ilk etapta bunu fark edemeyebilirsiniz. İdeal geçmesi gereken süre 1 yıl kadardır. Bu sistem 1 yıl sonra sizlere %40 bir tasarruf sağlar.
3- Yoğuşmalı kombinin fiyatının diğer kombi türlerine göre yüksek olmasının sebebi, teknolojik içerdiği çeşitlilik ve kullanıcı kolaylığıyla alakalıdır.
4- Kombi bakımlarını tarafımızca her yıl 1 kez olacak şekilde bakım yaptırtmanız tavsiye edilir. Bunun sebebi 12-15 yıl biçilen kombi zaman aralığını azaltmamak adınadır.

Fındıklı Baymak Kombi Servisi

Kullanım Hakkında Bilgilendirme

1- Her daim iyi ve kaliteli bir kombi seçilmeli, tabii kombi satın alınmadan önce konu hakkında bilgi sahibi olmak avantaj sağlar.
2- Eğer konutunuz bunun için elverişli ise yoğuşmalı kombi ilk tercihiniz olsun.
3- Cihazı doğru kullanmak adına bilgi sahibi olunması önemli.
4- Uzman ekiplerimizce monte edilip, ilk kurulum yapılıp sizlerin kullanımına sunulur.
5- Ekonomik bir kullanım için kesinlikle dedektör olması şart.
6- Kombiden tasarruf etmek adına sürekli açıp, kapama yapmaktan kaçının. Lakin böyle bir olay size sabit çalışan kombiden daha fazla masraf çıkartacaktır.
Olası bir problem veya bu bahsi geçilen maddelerden kaynaklı sıkıntı ya da problemlerinizi en hızlı sürede bizlere ulaştırın biz de arızanın boyutuna göre size gerek telefon üzerinden gerekse konum içerisinden müdahaleler ile yardımcı olalım.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir