Esenşehir Baymak Kombi Servisi | Kalifiye Personeller

Esenşehir Baymak Kombi servisi, sektöre yıllarını vermiş ve aynı doğrultuda profesyonelleşmiş uzman ekibimiz, sizlerin soğuk kış aylarından etkilenmemeniz için aynı ilk günkü öz veri ve disiplin ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Sizlerden gelecek arıza veya talepleri, sorunun boyutuna göre gerek telefon üzerinden gerekse konum içerisinde müdahaleler ile en kısa ve kesin çözüme kavuşacağınızın garantisini veriyoruz. Soğuk kış aylarında sıcak su ve ısınma gibi temel ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılıyor ve sizi mağdur durumda bırakmıyoruz.

Esenşehir Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilgilendirme

Kombiler bizlerin en temel ihtiyacından biri olan ısınmayı ve istenildiği zaman sıcak su bulabilme gibi bir avantajı sağlayan, aynı zamanda bu hizmeti sağlarken sadece kullanıldığı miktarda kullanıcısına masraf çıkartan ve eski tip elektronik cihazlara göre oldukça az yer kaplayıp, duvara monte edilen bir elektronik ısıtma cihazıdır. Doğalgaz, elektrik ve su tesisatından elde ettiği su ile çalışmaktadır. Kombiler her cihazın ihtiyacı olduğu gibi belirli zaman dilimi içerisinde bakım ihtiyacı duyarlar. Ortalama ömürleri 15 yıl kadar olsa bile kombileri her yıl 1 defa olmak şartıyla bakım yaptırtmak gerekir. Gerekli bakım ve onarımı yapılmayan kombiler kullanıcılarına bir sürü masraf ve sorun çıkartmaktadır, aynı zamanda biçilen 15 yıllık sürede aynı doğrultuda kısalmaktadır. Esenşehir Baymak Kombi servisi olarak siz kıymetli müşterilerimiz için her türlü bakım, onarım ve sizler için gerekli olacak ilk kurulum ve kullanım bilgilendirmesini yapıyoruz. Ürüne firmamız dışında herhangi bir kurum veya kişi vasıtasıyla yapılacak müdahale sonucu doğacak olası bir arızadan firmamız sorumlu değildir ve bu tip durumlarda oluşan sorunlar garanti kapsamına dahil değildir.

 

Esenşehir Baymak Kombi Servisi

Ürün Güvenliği Hakkında

1- Ürünü duvarda asılı şekilde tutacak bağlantı elemanlarının sağlam durumda olduğundan emin olun.

2-Ürünün ilk çalıştırma işlemini mutlaka firmamız tarafından yaptırtın.

3-Kombilerinizi yağmur, kar vb dış etkenlerden etkileyenmeyecek şekilde muhafaza ediniz.

4-Yüksek basınç durumu ile karşılaşıldığında mutlaka kombinin boşaltma musluğunu açarak gereken basınç değerlerine getirin.

5-Basınç düşmesi sık sık tekrarlanıyorsa mutlaka firmamıza bildirin.

Esenşehir Baymak Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimiz mağdur durumda kalmayın diye her türlü desteği ve bilgilendirmeyi yapıyor aynı zamanda İstanbul içerisindeki en hızlı hizmeti sağlıyoruz.

Kombileriniz ile ilgili en ufak problem veya olası bir arıza durumunda lütfen yetkili servisimiz ile iletişime geçiniz.

Kombilerinizi son model güncel ekipmanlarımız ile hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

 

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir