Cevizli Baymak Kombi Servisi Hizmetleri

Uzman, alanında yıllarca görev almış profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz ile Cevizli Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı amaç belirlemiş bir kurumuz. 7/24 kesintisiz gerek telefon üzerinden gerekse olay yeri müdahale sağlayacak şekilde müşterilerimize kesintisiz ve ciddi bir hizmet sunmaktayız. Yapmış olduğumuz işin ciddiyetinin farkındayız ve bu sebepten ötürü oluşabilecek her türlü can ve mal kayıplarını önlemek adına kesintisiz hizmeti sizlere sunuyoruz.

Cevizli Baymak Kombi Servisi

 

Cevizli’de Kombi Tamiriniz Hakkında

Kombiler her ne kadar görüntü bakımından dayanıklı gözükseler de, hiç belli olmayan sürelerde arızalar çıkartabilen ürünlerdir. Tabii, arızaların çoğunluğu müşteri kullanım bazlı oluşan hatalardır. Bu sorunlar genel de kombi kullanım hakkında herhangi bir bilgi birikimi olmayan ve gerekli bilgiye erişmekten kaçınan kimselerce oluşan hatalardır. Bunlar ihmallerden veya çeşitli sebeplerden olmaktadır. Bir kombinin ömrü Sanayi Bakanlığınca 15 yıl olarak biçilmiştir. Genelde kombiler 15 yaşını görmeden ömrünü tamamlamaktadır, böyle olan kombilerin çoğu kullanıcı hatasıyla oluşmaktadır. O yüzden kombilerinizin ömrünü biçilen sürede tutmak ve sizlere daha az masraf oluşturması açısından mutlaka her yıl da en az bir kere olacak şekilde kombilerinizin bakımını tarafımızca yaptırmanız olacaktır. Düzgün bakımı yapılmayan kombiler, düzgün hizmet verememekte ve böylelikle sizlere sorun çıkartmaktadır. Hem sizlerin can ve mal güvenliğiniz açısından kombilerinize gereken ilgiyi göstermenizi önemle rica ediyoruz.

Cevizli Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Kullanımınız İçin

Tarafımızca sizlere bizlerden edinmiş olduğunuz kombilerinizin kullanımı hakkında detaylı bilgiler sağlanacaktır. Bunların yanı sıra, kombilerinizin oranlarına dikkat edilmesi gerekir. Maksimum oran için 2,0 gibi bir rakam ve minimum oran için 1,0 gibi bir oran tavsiye edilir. En sağlıklı ve genel oran ise 1,5 şeklinde olacaktır. Kullanıcılar olarak sizlere düşen bir takım görevler vardır. Bunlar ise, bu belirtilen oranların belirtildiği rakamlar altına düşmemeli ve aynı zamanda üstüne çıkmamalıdır. Olası bir ihmal durumunda anında müdahale edilip belirtilen seviyeye ulaşılması gerekmektedir. Bunların yanı sıra kombiler hiç beklenmedik zamanlarda da arıza yapmaktadır. Bu siz gece uyurken veya evde yokken de gerçekleşebilir, bu tarz durumlarda tarafımıza telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır, sorunun ciddiyetine ve önemine göre telefon üzerinden anlatım ile müdahale veya durum daha da ciddi ise, Cevizli Baymak kombi servisi olarak uzman ekiplerimizce en hızlı ve en kaliteli şekilde anında konumuza gelinerek müdahale edilmektedir.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir