Çengelköy Baymak Kombi Servisi | Sorunsuz Hizmet

Çengelköy Baymak Kombi, servisi olarak müşterilerimizin soğuk kış günlerinde hastalıklarla uğraşmadan, evinde veya iş yerlerin de rahat bir şekilde vakit geçirip, düzenli olarak işlerini sürdürebilmeleri adına çalışmalarımızı ilk günkü gibi büyük bir heyecan, disiplin ve hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. İstanbul büyük ve coğrafi konumu sebebiyle kış ayları sert ve soğuk geçen bir şehirdir. Kalabalık ve büyük olması beraberinde aynı oranda sorun da getirmektedir. Bizler Çengelköy Baymak Kombi servisi olarak sizlerin ısınma ve sıcak su bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamaması ve rahat bir şekilde kombilerinizden verim alabilmeniz için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Kombi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Öncelikle kombiler, temel gereksinimlerimizden biri olan ısınma ve sıcak su bulma gibi ihtiyaçlarımızı karşılamamızı sağlayan ve oldukça kullanışlı, aynı zamanda da eski tip ısıtıcalara kıyasla oldukça az yer kaplayan teknolojik bir üründür. Bir diğer güzel yanı ise, sadece kullandığınız miktar da ödeme yaparsınız. Tabii kombilerde diğer teknolojik ürünler gibi belirli aralıklar ile bakım / onarım gereksinimi duyar. Ortalama bir kombinin ömrü 15 yıl gibi bir süredir. Fakat bu süre kullanıcı ne kadar bilinçli ve düzenli bakımını yaptırıyorsa o kadar uzun sürmektedir. Dolayısıyla kombilerinizin ömrü, sizlerin kombi kullanımı ve düzenli bakımı hakkında ne kadar bilgi birikiminiz olup, olmadığıyla doğru orantılıdır.

Ürün Güvenliği Hakkında

Çengelköy Baymak Kombi Servisi

  • Kombi montajı dikkatli yapılmalıdır, ürünü tutacak olan ekipmanların yeterli düzeyde sağlam olup olmadığı saptanmalı ve ona göre önlem alınmalıdır.
  • Ürünün parçalarını ekibimiz tarafından montajının yaptırılmasını tavsiye ediyoruz. Ürün üzerindeki mühürlü parçalara kesinlikle müdahale etmeyiniz.
  • Kombilerinizin ilk çalışma işlemlerini mutlaka bizlere yaptırtınız. Yabancı bir kuruluş veya kişilerce yapılan montaj ya da çalıştırma işlemleri sonucu doğacak problemlerden firmamız sorumlu değildir.
  • Kombiler mutlaka yağmur, kar veya diğer dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde monte edilmelidir.
  • Kombilerinizi fiziki zarar görecek etkenlerden ve ürüne zarar verecek kimyasal ürünlerden uzak tutunuz.

Çengelköy Baymak Kombi, servisi olarak müşterilerimizin her türlü kombi problemleri, görüş ve önerileri için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz.

 

 

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir