Çekmeköy Baymak Kombi Servisi | Pratik Çözümler

Çekmeköy Baymak servisi; ekip ruhu ile hareket eden, müşteri memnuniyetine önem veren, garantili hizmetleriyle öne çıkan, hızlı ve dinamik bir kadroya sahiptir. Kombilerinizde bir çok farklı arızaya rastlayabilirsiniz. Bunlardan en bilinenleri kombinin çalışması ama peteklerin ısınmaması, kombinin patlatmalı ses çıkartması, peteklerinin altının soğuk kalması, kombinin su akıtması, kombiden ses gelmesi, musluklardan gelen sıcak su da sorun olması gibi nedenler olabilir. Böyle durumlar karşısında; avantajlarımızdan yararlanmak, sizlere özel fiyatlarımızdan faydalanmak için Baymak marka kombi arızalarınızda ya da kombi bakımlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi

Kombi Arızası Karşısında İlk Olarak Ne Yapılmalı?

Evinizin ısınmasında bir sorun varsa ve kombinizde arıza olduğunu düşünüyorsanız öncelikle kombinizine doğalgazın gelip gelmediğinden emin olmalısınız. Bunun için öncelikle ana sayaçta bulanan vananın açık konumda mı kapalı konumda mı olduğuna bakılmalıdır. Bu vana açık ise, kombinin altında bulunan vanalara da göz atılmalıdır. Bunların da açık konumda olması gerekmektedir. Eğer bu vanaların açık olmasında sorun yoksa elektriğin olduğundan emin olmalıyız. Vanaların ve elektriğin olduğuna kanaat getirdikten sonra doğalgazın olup olmadığını araştırmalıyız. Bunu en basit şekilde ocağı kontrol ederek bulabiliriz. Ocağımız çalışıyorsa ve doğalgaz buraya geliyorsa doğalgaz kesintisinin olmadığından emin olmuş oluruz. Doğalgazın gelmesinde de sorun yoksa artık sorunun kombimizden kaynaklığını anlarız. Kombiler marka ve modeline göre farklılık gösterebilir. Dijital kombilerde bir gösterge alanı bulunmaktadır. Kombide arıza olması durumunda normal şartlarda bu alanda bir arıza kodu belirir. Kombi kitapçığa bakarak arıza kodunun ne anlama geldiği kontrol edilir ve buna uygun çözümler üretilmeye çalışılır ya da Çekmeköy Baymak servisimize başvurulabilir. Kombi cihazımızda elektronik bir gösterge yoksa ve karşımıza hata kodu çıkmıyorsa kombide öncelikle resetleme işlemi yapılmalıdır. Resetleme işlemi sorunun giderilmesine yardımcı olabilir. Sorun bu şekilde de devam ediyorsa bir teknik servis ile iletişime geçilmelidir.

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi
Bütçe Dostu Fiyatlar

Çekmeköy Baymak kombi servisi olarak her zaman fiyatlarımızı en uygun mertebelerde tutmaya özen gösteriyoruz. Cihazınızdaki sorunlar için kolaya kaçmıyor, hemen parça değişimine gitmiyoruz. Onarımı mümkün parçaları ya da elektronik kartı onarıyoruz. Böylece daha düşük maliyetler sunuyoruz. Parça değişiminin şart olduğu durumlarda ise en kaliteli yedek parçaları en uygun fiyatlara hizmetinize sunuyoruz. Parça değişiminden kar etmiyoruz. Talep ettiğimiz ücret sadece servis ve yapılan işlemlerin işçilik ücreti olmaktadır. Değiştirilen parçaların size yansıyan kısmı, parçayı bizim temin ettiğimiz fiyatı olmaktadır.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir