Çavuşbaşı Baymak Kombi Servisi | Etkili ve Hızlı Hizmet

Çavuşbaşı Baymak Kombi servisi olarak, müşterilerimizin soğuk İstanbul kış aylarında sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarını karşılamaları için ilk günkü heyecan, disiplin ve ciddiyet ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmet ağımız oldukça geniştir ve İstanbul içerisindeki birçok bölgeye hizmet sağlamaktayız. Kombi kullanımı ülkemiz içerisinde gün geçtikçe artmakta ve talep görmekte olan bir cihazdır.

Kombi Hakkında Bilgiler

İlk olarak kombiler birer elektronik ısıtma cihazlarıdır. Bizlerin sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarımızı sağlayan bu cihazlar oldukça kullanışlı ve kullanıcıya sadece kullanıldığı miktar da masraf çıkartmaktadır. Eski usül ısıtıcılara nazaran oldukça az yer kaplamakta ve duvara asılı bir biçimde konumlandırılmaktadır. Kombilerin ortalama ömürleri 15 yıl kadardır, fakat bu kullanıcının ürünü nasıl kullandığı ve ne kadar bilinçli olduğuyla doğru orantılıdır. Eğer kombilerinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyor, nelere dikkat edip, etmemek gerektiğini bilmiyor ve her yıl düzenli olarak bir kez bakımını yaptırmıyorsanız. Ürünlerinizin ömrü biçilen süreden çok daha kısa sürede sizlere sorun ve masraf çıkartacaktır. Kombi cihazları hakkında dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır ve yazının devamında bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel Güvenlik Hakkında

  • Kurulum, tamir ve bakım işlemlerini mutlaka yetkili servisimizden yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Firmamız ile alakası olmayan kuruluş ve kişilerce yaptırılan müdahaleler sonucu doğacak problemlerden firmamız sorumlu değildir ve olası bir hasar durumunda ürün garanti kapsamı dışarısında kalmaktadır.

Çavuşbaşı Baymak Kombi Servisi

 

Ürün Güvenliği Hakkında

  • Öncelikle ürünün bağlantı elemanları ürün monte edilmeden önce, cihazı kaldırabilecek şekilde, uygun bir biçimde duvara bağlanmalıdır.
  • Kombilerinizin üzerinde bulunan mühürlü parça ve elemanlara dokunulmaması tavsiye edilmektedir. Cihaz parçaları ise mutlaka yetkili servisimizce sökülüp, takılmalıdır.
  • Kombilerin çalışma işlemlerini kurulum sonrası mutlaka servisimize yaptırtın.
  • Kombileriniz mutlaka güvenli yerlerde konumlandırılmalıdır. Yağmur, kar veya diğer olabilecek doğal etkenlerden uzak kalacak şekilde konumlandırmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Olası bir yüksek basınç durumunda, boşaltma musluğunu açın ve basıncı istenilen, önerilen seviyeye getirene kadar işlemi yapmaya devam edin.
  • Olası bir düşük basınç durumunda, doldurma musluğunu açın ve basıncı istenilen, önerilen seviyeye getirene kadar işlemi yapmaya devam edin.

Çavuşbaşı Baymak Kombi servisi olarak, müşterilerimizin kombi hakkında her türlü sorunlarına en hızlı çözümü sağlıyor ve sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedef ediniyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir