Kombi Sorunları İçin Çamlıca Baymak Kombi Servisi

Çamlıca Baymak Kombi servisi olarak İstanbul gibi büyük ve tarihi bir şehirde en hızlı ve en güvenilir hizmeti sağlıyoruz ve siz değerli müşterilerimizin soru ve görüşlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Kış ayları coğrafi konumundan ötürü İstanbul da hayatı oldukça olumsuz etkileyebilecek düzeyde soğuk oluyor. Soğuk kış aylarında mağdur durumda kalmamanız adına kombilerinizin bakım ve onarımlarını mutlaka ihmal etmeden yapın.

Çamlıca Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Nedir, Bilgilendirme

Kombiler duvara asılan ve eski tip ısıtıcılara göre daha az yer kaplayan elektronik ısıtma cihazlarıdır. Bu cihazların ortalama ömürleri 15 yıl kadardır fakat bu süre kullanıcıların ihmalsizliği ile daha da düşmektedir. Kombilerinizi mutlaka her yıl bir defa olmak şartıyla, özellikle soğuk kış ayları gelmeden önce bakım ve onarımlarını firmamıza yaptırınız. İstanbul coğrafi konumundan ötürü kış ayları gerçekten sert ve soğuk geçen bir şehirdir. Herhangi bir sağlık problemi yaşamamanız için kombinizin bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombilerin bakımının yanında kullanım hakkında bilgilendirme de firmamız tarafından alabilirsiniz. Kombi kullanım bilgileri sizlerin kombilerini en doğru ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur ve kullanıcı kaynaklı olası bir problem oluşmasını en aza indirir. Çamlıca Baymak Kombi servisi olarak sizlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve size en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Çamlıca Baymak Kombi Servisi

Ürün Güvenliği Hakkında Bilgilendirme

1- Öncelikle ürünlerinize  zarar verecek fiziki bir temas veya kimyevi madde temasından kaçınmanız çok önemlidir.

2- Kombinizin ilk kurulum ve çalışma işlemlerini mutlaka yetkili servislerimize yaptırtınız.

3- Ürününüzü hiçbir şekilde yağmur, kar veya diğer doğal etkenlerden etkilenmemesi için dışarı kısımlara monte ettirtmeyiniz.

4- Kombiniz soğukken manometre değeri 0.7 ila 1.5 arasında olmalıdır, bunun kontrollerini mutlaka sık sık gözlemleyerek sağlayınız.

5- Olası bir yüksek basınç durumunda, kombinizin basınç musluğunu açarak gereken basınç oranlarına düşmesini sağlayınız.

6- Olası bir düşük basınç durumunda, kombinizin doldurma musluğunu açarak gereken basınç oranlarına yükselmesini sağlayınız, ama bu musluğu açarken hava yapmaması için oldukça yavaş açınız.

 

Çamlıca Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimizin her türlü kombi hakkında bilgilendirme ve gereken desteği sağlıyoruz. Sizlerin problemlerini çözebilmek adına profesyonel ekibimiz ile sizlerden gelecek çağrıları bekliyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir