Çakmak Baymak Kombi Servisi | Periyodik Bakım

Çakmak Baymak Kombi servisi, sağlık sorunları ve yaşam zorlukları oluşturan İstanbul’un soğuk kış aylarını, en temel ihtiyacınız olan ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak adına sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi prensib edinmiş bir kurumuz. Yıllardır sektörde çalışıp en iyi deneyimi edinmiş uzman ekibimiz ile birlikte siz kıymetli müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Çakmak Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilgiler & Tavsiyeler

Kombiler ortalama 15 yıl kadar dikkat edildiği sürece ömrü uzanan ve konut içerisinde kişinin kendi kullanım amacına dahil ısınma ve sıcak su bulma gibi temel ihtiyaçlarını sağlayan ve aynı zamanda sadece kullanıldığı miktarda kişiye masraf çıkartan elektronik cihazlardır. Bu cihazlar eski tip ısıtıcılara göre oldukça az yer kaplar ve sağlam bir şekilde duvara monte edilirler. Kombi kullanımı sanıldığı aksine kolay bir şey değildir. Kombinizi alırken mutlaka konutunuz için en uygun olanını alın, bunun için Çakmak Baymak Kombi servisi olarak siz kıymetli müşterilerimizin bu hususta sorularını yanıtlıyor ve size rehberlik ediyoruz. Kombinizin kurulumunu mutlaka teknik ekibimize yaptırın ve kullanım talimatları dışına çıkmama konusunda titiz davranın. Kullanıcı vasıtasıyla yapılan hasarlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Çakmak Baymak Kombi Servisi

Ürün Güvenliği Hakkında Bilgiler

  • Ürünü duvarda asılı tutacak malzemelerin yeterliliği ve sağlamlığı kontrol edilip, düzgün monte edilmiş olunduğundan emin olunması gereklidir.
  • Bahsedildiği gibi ürünün ilk çalıştırma işlemini mutlaka servis ekibimize bırakın.
  • Ürün mutlaka yağmur suyu, aşırı soğuk hava veya kar gibi dış etkenlerden etkilenmemesini sağlayacak şekilde uygun bir ortama monte edilmelidir.
  • Basınç düşme gibi bir problem sık yaşanıyorsa doğrudan firmamıza iletilmesi gerekmektedir.
  • Kombinizi mutlaka fiziki ve kimyevi dış etkenlerden muhafaza ediniz. Bu dış etkenlerin oluşturacağı problemler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
  • İstenilen basınç değerleri 1 ila 2 arasında olmalıdır ama ideal basınç değeri bu iki oranında ortası olan 1.5 şeklinde olmalıdır.
  • Olası bir basınç artışı veya düşüşü esnasında kombilerinizin alt kısmında olan musluğu çevirerek lazımsa basıncı düşürüp, değilse artırarak bu dengeyi sağlayınız.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir