Bulgurlu Baymak Kombi Servisi | Anında Randevu

Bulgurlu Baymak Kombi servisi olarak en kaliteli ve hızlı hizmeti sağlıyoruz. Artık soğuk geçen kış ayları sizleri rahatsız etmeyecek ve ısınma ve sıcak su bulma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağız. İstanbul içerisinde çok geniş olan hizmet ağımız ve sektöre yıllarını vermiş uzman ekibimiz ile sizden gelecek talepleri en hızlı şekilde yanıtlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü kombi bakım, kurulum ve bilgilendirme konusunda sizleri mağdur bırakmıyoruz. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşmayı unutmayın.

Bulgurlu Baymak Kombi Servisi

 

Genel Güvenlik

Kurulum ve tamir işlemlerini mutlaka firmamız tarafından yaptırınız, firmamız dışında olan kişi veya kurumlarca yapılan müdahaleler sonucu doğacak herhangi bir problemden ötürü firmamız sorumlu değildir ve bu bağlamda oluşacak olan arızalar cihazın garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Çocuk Güvenliği

1- Ürün ile birlikte gelen ambalaj malzemeleri çocuklar için zararlı olabilmektedir. Oluşabilecek herhangi bir problemden ötürü çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

2- Aynı bağlamda elektrikli ürünler de çocuklar için tehlikelidir ve mutlaka çocukların kombinize ulaşmasını ve oynamasını engelleyiniz bu öncelikle çocuğunuzun sağlığı arından ürünün sağlığı açısından olumsuz olabilmektedir.

Elektrik Güvenliği

1- Eğer kombiniz arızalı ise, yetkili servisimiz tarafından onarılmadan hiçbir şekilde kullanılmaması gerekmektedir, elektrik çarpabilir.

2- Ürünü (OFF) moduna getirmek kombinizi kapatmaz, fakat onun donmaması için altta çalışması gereken yazılımı harekete geçirtir. Eğer kombinizi tamamen kapatmak isterseniz, elektrik ile olan bağlantısını kesmek işe yarayacaktır.

3- Bakım, onarım, tamir ve temizlik gibi ürün ile fazla ilgileneceğiniz bu tip durumlarda ürünün elektriğini kesmeniz sizleri olası bir elektrik çarpmasından korur.

4- Eğer bağlantı kablosu arızalıysa mutlaka bu kabloyu yetkili servisimiz veya bir elektrikçi sayesinde değiştirin.

Bulgurlu Baymak Kombi Servisi

 

Bulgurlu Baymak Kombi kurumu olarak, müşterilerimizin her zaman her türlü ihtiyacını en kaliteli ve hızlı şekilde karşılıyor ve sizlerin bu konuda mağdur kalmamanız adına ilk günkü titizlik ve disiplin ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üründe olası bir arıza tespit ettiğiniz vakit, bunu bizim çağrı merkezimize bildirmeniz ve ekibimizce verilen tavsiyeleri uygulamanız sizlerin öncelikle can sonra mal kaybına veya zararına uğramanızı engeller.

Son model ekipmanlarımız ile kombilerinizdeki arızaları en hızlı ve pratik çözüm yöntemleriyle çözmekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir