Kombiniz İçin Bağlarbaşı Baymak Kombi Servisi

Bağlarbaşı Baymak Kombi servisi olarak, tüm müşterilerimize olan ilgi ve alakamız ilk günkü canlılığını korumakta ve İstanbul içerisindeki bir çok bölgeye hizmet sağlamaktayız. Yıllardır devam eden hizmetlerimiz, yıllardır bu sektöre hizmet vermiş ekibimiz ile birlikte güçlenerek ilerlemekte ve müşterilerimizin her türlü sorun ve problemlerini karşılamaktayız. Soğuk ve sert geçen İstanbul’un kış aylarında sizlerde kombi ihtiyacınızı tarafımızdan karşılayabilir ve bu konuda her türlü bilgilendirmeyi edinebilirsiniz.

 

Bağlarbaşı Baymak Kombi Servisi

Kombi Hakkında Bilgiler

Öncelikle kombiler ısınma ve sıcak su bulma gibi zaruri ihtiyaçlarımızı karşılamamızı sağlayan, eski tip ısıtıcılara nazaran oldukça az yer kaplayan ve en güzel yanlarından biride kullanıcıya kullandığı kadar masraf çıkartan elektronik cihazlardır. Bu cihazların tek tipi değil aksine birçok tipi bulunmaktadır ve bunlar hem teknolojik gelişmeler ile yenilenmektedir hem de konutunuza göre farklılıklara ayrılmaktadır. Örnek verecek olursak her konuta Yoğuşmalı Kombi türü uygun olmayacağı gibi her konuta Bacalı veya Hermetik kombi türleri de uygun olmamaktadır. Öncelikle hangi konut hangi kombi türüne uygun öncelikle bunu öğrenmekte fayda var. Kombiler ortalama ömürleri 15 yıl kadar olan elektronik cihazlardır. Fakat bu kombiler için biçilen süre kullanıcının ürününü nasıl kullandığı ile direkt olarak alakalıdır. Kombiler de diğer elektronik cihazlar gibi zaman zaman bakım ve onarım gerektirirler. İdeal bakım aralığı her 12 ay da 1 defa olacak şekilde yeterli olacaktır. Fakat bazı durumlarda bakım olduğu halde kombilerde arıza çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda acilen firmamıza bildirmeniz ve kesinlikle firmamız dışından bir kurum veya şahıslara yaptırtmayınız. Firmamız ile alakası olmayan kişiler ve taraflarca yapılmış müdahaleler sonucu doğan hatalardan firmamız sorumlu değildir ve ürün garanti kapsamı dışında kalır.

 

Bağlarbaşı Baymak Kombi Servisi

Ürün Güvenliği

1- Ürünün ilk çalıştırma işlemini mutlaka firmamıza yaptırtın.

2- Kombileriniz hiçbir şekilde yağmur, kar gibi dış etkenlerden etkilenecek şekilde monte edilmemelidir.

3- Yüksek basınç durumlarında basınç musluğunu hafifçe açıp basıncı düşürünüz. Eğer hızlıca açılırsa kombinin hava almasına sebep olur, dikkat edilmesi gerekir.

4- Düşük basınç durumlarında doldurma musluğunu açarak basıncı istenilen seviyeye getiriniz.

5- Basınç düşmesi sık sık tekrarlanıyorsa en hızlı şekilde tarafımıza bildiriniz.

Bağlarbaşı Baymak Kombi servisi olarak, müşterilerimizin arz ve taleplerini ilk günkü heyecan ve özveri ile yanıtlıyor. Sizlerin mağdur durumda kalmaması için en hızlı ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir