Atalar Baymak Kombi Servisi Çözümleri

Atalar Baymak Kombi servisi olarak İstanbul içerisinde en kaliteli ve hızlı servisi sunuyoruz. Alanında yıllarca çalışma yapmış, uzman kişilerden kurulmuş olan ekibimiz takım ruhu ile çalışmayı ilke haline getirerek hizmet vermektedir. Bu soğuk kış aylarında kombilerinizin olası bir problem yaratma ihtimaline karşı sizlere ne hızlı, kesin ve güvenilir hizmet sağlıyoruz.

Atalar Baymak Kombi Servisi

Kombi Servislerine Ne Zaman İhtiyaç Duyarız?

Atalar Baymak kombi servisi olarak, siz kıymetli müşterilerine ve kombi kullanıcılarına tavsiyeler, Kombilerinizi her yıl mutlaka bir kez olmak şartıyla bakım yaptırtmanızı tavsiye ediyoruz. Zamanında müdahale edilip, bakımı yapılan kombilerin ömürleri biçilen süre boyunca sorun yaşamadan devam etmektedir. Sanayi Bakanlığınca kombilerin ortalama süreleri 15 yıldır. Fakat her teknolojik hizmet gibi, kombinin de belirli sürelerde bakıma/onarıma ihtiyacı vardır. Zamanında müdahale edilen kombilerin ömürleri, hiç ilgilenilmeyen kombilere göre epey yüksektir. Sizlerin göstereceği bu hassasiyet aynı zamanda sağlığınıza ve cebinize dost olacak. Peteklerin temizlenmesi ya da kombinin herhangi bir kaçak durumunun tespit edilmesi halinde tarafımızca iletişime geçilmesi önemle rica olunur. Sorunun büyüklüğü saptanıp duruma göre telefon üzerinden sesli iletişim yoluyla hizmet sağlanır, ya da bahsedildiği gibi uzman ekiplerimizce bulunduğunuz konuma gelerek en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet edilir. Yapılan tespit işlemi sonrası gerekli olan tüm önlemler kapsamında onarım sağlarız. Rutin kontrollerinizi yaptıracağınız zaman, veya bunların dışında oluşan gaz kaçağı, kalorifer peteklerinin ısınmaması gibi sizleri olumsuz etkileyecek her türlü problemi çözmek için Atalar Baymak Kombi Servisi 7/24 hizmetinizdedir.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Kombiler tek düz bir şekil veya aynı içerikte üretilmezler, aksine kombiler çeşitleri ve özellikleri açısından kendi içerisinde farklı maddelere ayrılırlar. Bunlar ise şu şekildedir, 1- Baca tiplerine göre Kombi modelleri (Bacalı Kombi, Hermetik Kombi) şeklinde, 2- Yanma Tiplerine göre kombi modelleri (Konvansiyonel Kombiler, Yoğuşmalı kombiler, Tek eşanjörlü kombi ve Çift Eşanjörlü kombi) 3- Elektrikli Kombi olarak üç e ve bunlarda bahsedildiği gibi kendi içerisinde farklı özelliklerine göre maddelere ayrılmaktadır. Tabii bu kombi çeşitlerinin arasında en çok tercih edileni Yoğuşmalı Kombilerdir, bu kombi türünün diğerlerinden farkı ise, yanma odasında yanma ile oluşan atık gazı direk olarak atmayarak, atık gazın sıcaklığından faydalanmak amaçlı farklı bir ünite içerisinde gezdirmektedir ve böylelikle bundan alınan ısı sayesinde hem sıcaklık muhafaza edilmektedir. Böylelikle hem de kullanıcılara tasarruf sağlamaktadır. Atalar Baymak kombi servisi olarak bütçe dostu fiyatlarımız ile kullanıcılarımızın memnuniyeti ve can sağlığı önceliğimiz olmuştur.

 

Güncel ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz vasıtasıyla kombi problemlerinizi en hızlı şekilde çözüp, sizlerin kullanımına tekrar sunmaktayız. Kombilerinizi yabancı bir firma veya firma dışı kişilere bakım ve onarım yaptırımından kaçının, olası doğacak problemlerden kurum olarak sorumlu değiliz ve ürünlerinizin bu vasıtayla bozulması ürünü garanti kapsamı dışına sokmaktadır.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir