Hızlı Çözüm: Altunizade Baymak Kombi Servisi

Altunizade Baymak Kombi servisi olarak, yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor ve sizleri soğuk İstanbul kış aylarında ihtiyacınız olan konfordan mağdur bırakmıyoruz. Ekibimiz yıllardır bu sektörde uzmanlaşmış ve işinin ehli kişilerce oluşturulmuş olup, telefonun diğer ucunda sizden gelecek olan talepleri bekliyorlar.  Arızanın boyutuna göre gerek telefon üzerinden kullanıcıyı yönlendirerek gerekse konum içerisinden ekiplerimizce müdahale edilerek, olası kombi arızalarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Altunizade Baymak Kombi Servisi

 

Kombi Hakkında Bilgiler

Bir kombi almadan önce mutlaka kombiler hakkında ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olunmak gerekir. Bilgi sahibi olunmasının önemi ise, kullanıcıya oldukça az masraf ve can güvenliği sağlamasıdır. Kombiler ortalama ömürleri 15 yıl kadar olan ve kullanıcının sıcak su bulma ve ısınma gibi temel ihtiyacına cevap veren, oldukça kullanışlı ve az yer kaplayan elektronik ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı hakkında bilgisi olan kullanıcıların kombilerinin ömürleri, bilgi sahibi olmayanlara nazaran çok daha fazladır. Aynı şekilde kombiler elektronik ürünlerdir ve bu ürünlerin nasıl çalıştığını bilmeyen kullanıcılar, bilgisizce ürünü kurcalarken elektrik çarpma gibi hayati tehlikelere sebep olacak şeyler olabilir.

Altunizade Baymak Kombi Servisi

 

Ürün Kullanımı & Kurulumu Hakkında

1- Öncelikle kombilerinizin hiçbir şekilde fiziki ve kimyevi maddelerin zarar vermeyeceği şekilde muhafaza edip, kullanın.

2- Konutun hangi kombi türü için uygun (Bacalı, Hermetik veya Yoğuşmalı) olup olmadığının kontrollerinin sağlanması kombiyi almadan önce yapılması gerekenlerin başında gelir.

3- Çocuklarınızın kombilere ulaşmasını ve kurcalamasını engelleyin ve zararlı olabileceği konusunda uyarın.

4- Ürünün bağlantı elemanlarının ürünü yeteri düzeyde kaldırabileceğinden emin olun.

5- Kombilerinizi mutlaka firmamıza taktırtıp, bakım ve onarımlarını yaptırtın. Bünyemiz dışında olan müdahaleler sonucu oluşacak arızalar veya ürün problemleri garanti kapsamı içerisinde değildir.

6- Kombilerinizi yağmur suyu, kar ve soğuk hava ile temas etmeyecek şekilde konumlandırın.

7- Eğer sık sık basınç düşmesi gibi problemler ile karşılaşıyorsanız mutlaka firmamıza bildiriniz.

Altunizade Baymak Kombi servisi olarak İstanbul içerisinde birçok bölgeye hizmet veriyor ve bunu en hızlı ve güvenilir şekilde yerine getirtiyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak olmuştur.

 

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir