Ademyavuz Baymak Kombi Servisi | Kombi Bakımı

Ademyavuz Baymak Kombi servisi olarak soğuk kış aylarında müşterilerimizin sıcak su ve ısınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamalarında ve bu hizmeti almalarını kesintisiz bir şekilde sağlamak için görevimizin başında sizden gelen talepleri karşılamak için bekliyoruz. Yıllardır sektörde profesyonelleşmiş ekibimiz ile İstanbul içerisindeki çoğu bölgeye hizmet sunmaktayız. Kışları sert geçen aylarda sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetini hep en ön planda tutan bir kurum olarak sizden gelecek olan çağrıları beklemekteyiz.

Kombi Türleri

Ademyavuz Baymak Kombi ServisiKombiler kendi içerisinde farklı özellikleri bakımından ayrılırlar. Bu kombi özellikleri konutun hangi kombi türü için uygun olduğu gerçeğine göre değişiklik gösterir. Konut yapısının kaldırabileceği en uygun kombi türü Ademyavuz Baymak Kombi ekibimiz tarafından en uygun ve güvenilir şekilde monte edilir ve ilk kurulum sağlanır. Kurulumu her zaman teknik ekibimizin kontrolüne bırakmanız tavsiye edilir. Aynı zamanda kombinin kullanım talimatları hakkında kurulumu yapan ekip tarafından siz değerli müşterilerimize bilgilendirmeleri yapıyor, nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda yardımcı oluyoruz. Sık kullanılan kombi türleri sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Bacalı Kombi: Bacalı kombi türleri yanma işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için; bulunduğu alanın havasını kullanarak ısıtma işlemini yaparlar. Bu tür cihazların bulundukları konutu iyi ısıtıp; sorun çıkartmaması için; kombinin bulunduğu ortamın yeteri kadar hava alabilmesi gerekmektedir.
Hermetik Kombi: Hermetik kombi türlerinde ise aynı Bacalı kombi türü gibi bir baca gereksinimi duyarlar; fakat onları Baca tipli kombiden ayıran özellik, bulunduğu ortamın havasına ihtiyacının olmamasıdır. Hermetik kombi türlerinde kapalı bir yanma hücresi ve hava akışını sağlayan bir fan motoru vardır ve bu fan motoru dış ortama bağlıdır.

 

Ademyavuz Baymak Kombi Servisi
Yoğuşmalı Kombi: Yoğuşmalı kombi türünün çalışma prensibi konvansiyonel kombiler ile benzerlik gösteren bu kombi türünün tek ayıran özelliği; dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtma için kullanabilmesidir. Bu kombiler genelde diğer kombi çeşitlerine göre daha fazla tercih edilir. Sebebi ise, ekstradan konut içi ısıtmayı sağlayıp, kullanıcıya diğer türlere göre daha az masraf çıkartmasıdır.

Ademyavuz Baymak kombi servisi olarak müşterilerimize en iyi ve hızlı servis hizmeti sunuyor ve İstanbul’un birçok bölgesine ulaşım sağlıyoruz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir