Acıbadem Baymak Kombi Servisi | Etkin Hizmet

Bir kombi teknik servisinden beklentiniz nedir? Sorunların profesyonel bir şekilde çözümü. Yapılan çalışmalar için garanti verilmesi ve gerektiğinde oluşan yeni sorunların garanti kapsamında değerlendirilmesi. Hizmet kalitesi, servis ekibinin zamanında adresinize gelmesi ve zamanında sorunun çözülmesi. Kaliteli malzeme kullanımı. Sadece sorun çözmeye dayalı bir yaklaşım değil, aynı zamanda kombinizin ömrünü uzatmak ve yakıt performansı anlamında sonuçlar alabilmek ve uygun fiyatlar. İşte tüm beklentilerinizi karşılayabilecek servis : Acıbadem Baymak Servisi. Siz de Baymak marka kombileriniz için bizden bu bölge ve civarda bizden servis talep edebiliriz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini düşünerek, diğer firmalara göre fark yaratan çözümleri ile karşınızdadır.

Acıbadem Baymak Kombi Servisi

İşinizi Şansa Bırakmayın

Edindiğimiz tecrübelere göre, çoğunluklu kullanıcıların evlerinde bulunan kombileri hakkında pek bir bilgi sahibi olmadığını ve evlerine çağırdığı kombi servislerine kayıtsız güvendiğini hissediyoruz. Her sektörde olduğu gibi kombi teknik servisleri içerisinde de müşterilerine değer vermeyen, haksız kazanç peşinde koşan insanlar ve firmalara denk gelmek malesef ki mümkündür. Bu kötü durumla karşılaşmamanın en kısa yolu, Acıbadem Baymak kombi servisinizi doğru seçmek, firmayı referansları ve yaptığı işlerin memnuniyet seviyesi ile değerlendirmek olacaktır. Bunun yanısıra müşterinin kombiler hakkında yüzeysel bir bilgiye sahip olması, en azından evinde kombi kontrollerini yapabilmesi, gerektiğinde suyu biten kombinin suyunu nasıl doldurup boşaltacağını bilmesi gerekmektedir.

Acıbadem Baymak Kombi Servisi

Kombiye Su Verilmesi

Bu işlem sıklıkla yapılan bir işlem olmasa da 2-3 ayda bir böyle bir işleme gerek duyulabilir. Eğer kombinin suyu 3 aydan daha az bir sürede bitiyorsa bu kombinizde bir sorun olduğuna işarettir. Özellikle ayda ya da haftada bir kombi suyuna ihtiyaç varsa kesinlikle Acıbadem Baymak servisinizi aramalısınız. Çünkü kombiler, kendi kendine çalışabilen sistemlerdir. Normal şartlar altında kombi su seviyesini kendisi ayarlayabilmelidir. Peki kombinin suyu neden biter? Kombi bakım işlemlerinden sonra kombinin suyunun bitmesi normaldir. Filtre değişimleri, peteklerin havası alınması sonrasında kombi suyu ideal seviyeye getirilmelidir. Ancak bunlar dışında zaman içinde de kombi basıncı da düşebilir bu da kombi suyunun azalması anlamına gelir. Böyle durumda kombiye su doldurulması oldukça basittir. Kombinizin altında su takviye musluğu bulunmaktadır. Musluğu sola doğru çevirirseniz kombiye su dolmaya başlayacaktır. Optimum su seviyesi 1,5 bardır. Bu seviyeden daha fazla su doldurmanız önerilmez. Suyu boşaltmak için de aynı şekilde su tahliye vanası – musluğu bulunmaktadır. Aynı işlemleri bu vanayı da kullanarak uygulayabilir, 1,5 bar seviyesinden yüksek suları kombinizden boşaltabilirsiniz.

 

Kombilerinizde oluşacak herhangi bir problem, kullanım amaçlı bilgi eksikliği veya aklınıza takılan her soru için bizler ile iletişime geçip, aradığınızı bulabilirsiniz. İnsanın en güvende hissettiği yer kendi evidir, sizlerde bu güvende hissettiğiniz yerlerde sıcak bir ortam da oturmak isterseniz. Acıbadem Baymak kombi servisi tam da sizin ihtiyacınız olduğunda en hızlı, güncel ekipmanları ve profesyonel ekibi ile sizlerin yanında.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir