Acarkent Baymak Kombi Servisi | Sorunsuz Hizmet

Baymak marka kombinizin çalışmasında bir sorun varsa sorunun altında bir çok neden yatıyor olabilir. Acarkent Baymak servisi olarak tüm kombi arızalarınız için evinize gelerek teknik servis imkanı sunmaktayız. Kombilerinizde oluşabilecek, su akıtma, yeterli verim alınamama, patlamalı yanma, radyatörün ısınmaması gibi problemleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Acarkent Baymak Kombi Servisi

 

Kombinin Dışarıda Olması

Kombiler genellikle evimizin içinde mutfağa kurulmakla beraber, bazı evlerde balkona, dışarı hava ile temas edilecek şekilde kurulmaktadır. Ancak bu sağlıklı bir durum değildir. Kar yağması, kış aylarının gelmesi hayatın bir çok noktasını olumsuz etkilemektedir. Soğuk havalar aynı şekilde dışarıda bulunan kombileri de etkiler. Kombi donma olayları ile karşılaşılabilir. Tüm bunların önüne geçmek için kombinin dışarıya kurulumunu engellemelisiniz. Sadece bazı özel durumlarda kombi balkona kurulmak zorunda kalınabiliyor. Bu durumda da kombi dolabı yaptırılarak en azından kombinin dış etmenler ile etkileşimi bir nebze de olsa kesilmelidir. Yani kombi içerde mi olmalı dışarıda mı olmalı sorusunun cevabı içeride olmalıdır. Kombilerin yağmur, kar, rüzgardan etkilenmeyeceği bir yerde konumlanması en güzelidir.

Acarkent Baymak Kombi Servisi

Acarkent Baymak Servisi Kombi Donmasına Karşı Tavsiyeleri

Kombileriniz dışarıda kurulu olsa bile açıkcası donması pek mümkün değildir. Çünkü her kombinin donmaya karşı önleyici sistemleri, mekanizmaları bulunmaktadır. Bu mekanizma kombi kapalı olsa bile aktif durumdadır. Ancak kombiye giden doğalgaz ve elektrik kesilmesi durumunda bu koruma sistemi devre dışı kalır. İşte bu zamanda da kombinin donması mümkün olabilir. Bu nedenle kombinizin dışarı ise ve kış aylarında iseniz, uzun süreli evinizden gitseniz bile elektrik ve doğalgazı devre dışı bırakmamalısınız. Ama yine de çok uzun süreli evinizi terkedecekseniz yine kombiyi de kapatma zarureti doğabilir. Bu durumda da Acarkent Baymak kombi servisi olarak kombinizin donmasını önleyebilmek adına içindeki suyu boşaltmanız tavsiye ediyoruz.

 

Acarkent Baymak Kombi servisi sizlerin soğuk geçen kış aylarında en sıcak dostunuz olarak yanınızda her daim bulunmaktadır. Olası bir kombi arıza durumun da sizlere en hızlı hizmeti sağlamaktayız. Kış aylarını hastalıklar ile boğuşarak değil, sıcak ve güvenilir evinizin ortamında geçirmek için bizler telefonun diğer ucunda sizlerden gelecek çağrıları beklemekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir