Abdurrahmangazi Baymak Kombi Servisi Fiyatları

Abdurrahmangazi Baymak Kombi servisi soğuk kış aylarınızda sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızdan eksik kalmayın diye, siz değerli müşterilerimizin arz ve taleplerini en hızlı ve güvenilir şekilde cevaplamak için telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.  Yıllarını bu sektöre harcamış uzman ekibimiz ile birlikte arıza ve taleplerinizi en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Kombiler elektronik cihazlardır ve her cihazın olduğu gibi kombilerin de dikkatli kullanılması ve zamanı geldiğinde bakımının yapılması gerekmektedir.

Abdurrahmangazi Baymak Kombi Servisi

Tesisat Sistemi Hakkında Bilgilendirme

Kombi kurulumu yapılmadan önce tesisat sisteminin tescilli ürünler yardımıyla temizlenmesi gerekmektedir. Tesisatın ve tesisattın barındırdığı malzemelerin zarar görmemesi adına nötr bazlı, asidik ve alkalik olmayan temizleyiciler kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Aksi takdir de kombiniz için gereken tesisatta sorun çıkmasına ve size daha fazla masraf oluşturmasına sebep olur. Bu tür temizleyiciler kullanılırken mutlaka üreticinin kullanım talimatlarını göz önünde bulundurarak kullanım yapın. Kurumumuz tarafından verilen tavsiyelerin dışına çıkılarak yapılacak her müdahale sonucu oluşacak problemlerden firmamız sorumlu değildir. Isıtma devresi tesisatında olan pislik, tıkanıklık veya sorun açabilecek herhangi bir cismin olması kombinin çalışmasını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu tip ihmaller kombinizin randımansız çalışmasına, aşırı ısınmasına ve ses çıkartmasına sebep olur. Tesisat nedeniyle kombilerinizde oluşacak problemler garanti kapsamı dışındadır.

Kurulum Hakkında Bilgilendirme

  • Cihaz ile birlikte teslim edilen kullanım şablonu vasıtasıyla, askı delikleri hassas olarak markalanmalıdır. Cihazın terazide olup, olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir.
  • Soğuk su girişi basıncı 8 oranını geçmeyecek şekilde olmasına dikkat edilmelidir.
  • Eğer şebeke basıncı 6.5 dan daha yüksekse mutlaka şebeke basınç düşürücü monte edilmelidir.
  • Taşıma işlemleri mutlaka cihaz üzerindeki ambalaj içerisinde yer alan tavsiyelere dikkat edilerek yapılmalıdır. Bu esnada sert bir cisim, su veya zararlı kimyasal etkenlerden uzak tutulması gerekmektedir.
  • Sadece üretici tarafından verilen aksesuarlar kullanılmalıdır. Aksi halde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.

Abdurrahmangazi Baymak Kombi Servisi

 

Kombi kullanıcıları mutlaka kombiler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kurumumuz sayesinde her türlü eksik bilgileriniz ve merak ettiklerinizi gidermek için telefonun diğer ucunda sizlerden gelecek olan çağrıları beklemekteyiz.

About tavonline

Check Also

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi

Zeytinburnu Baymak Kombi Servisi Baymak kombilerinin onarımı, tamiratı ve bakımı tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir