YUKARI DUDULLU BAYMAK KOMBİ SERVİSİ, GÜVENİLİR HİZMET

Yukarı Dudullu Baymak Kombi servisi, siz kıymetli müşterilerinin taleplerini en hızlı şekilde cevaplıyor ve İstanbul içerisinde birçok bölgeye hizmet sağlıyoruz. Hertürlü kombi kurulumu, bakım ve onarımını gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin ısınma ve sıcak su erişimi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamalarında yardımcı oluyoruz.  Soğuk kış aylarını işkenceye çevirmemek adına konutunuza en uygun kombi türünü sağlıyor ve kurulumunu yapıyoruz. Ürün teslim ve kurulum aşamasında siz değerli müşterilerimize düşen birkaç dikkat edilmesi gereken hususlar var. Bunlar, mutlaka ürünü kullanmadan önce temel düzeyde diyebileceğimiz bilgi sahibi olunması ve ürünün çalışmasını engelleyecek herhangi bir elemanın temasından kaçınılması şeklindedir.

Genel Güvenlik

Kurulum ve tamir işlerini mutlaka her zaman ekibimiz tarafından yaptırtın. Yetkili olmayan kimselerce yapılan müdahaleler sonucu oluşan herhangi bir problem, ürünü garanti kapsamından çıkartmaktadır ve firmamız hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Elektrik Güvenliği

  • Eğer üründe bir arıza varsa mutlaka yetkili ekibimizce kontrollerinin sağlanması gerekmektedir. Aksi bir durumda elektrik çarpma gibi bir can güvenliği sorunu ile karşılaşılabilinir.
  • Kurulum, tamir, temizlik gibi ürün ile fiziki etkileşime girilen her türlü olayda, cihazı elektrikten çekiniz.
  • Ürünü tamamen kapatabilmek için cihazın elektrik ile olan bağlantısının kapatılması gerekmektedir. Cihazı ayarlarından kapatıp OFF durumuna getirmek cihazın elektrik ile bağlantısını kesmez, sadece cihazınızın donmasını engelleyen koruma sistemini devreye sokar.

Ürün Güvenliği

  • Cihazınızı mutlaka fiziki veya kimyevi etkenlerden koruyun.
  • Eğer basınç düşme problemi sık sık yaşanıyorsa firmamıza başvurun.
  • Cihaz yağmur, soğuk hava ve kar ile temas etmeyecek şekilde konuma yerleştirilmelidir.
  • Düşük basınç durumunda cihazın doldurma musluğu açılarak, basıncın ideal orana gelmesini sağlayın. Bu oran 1,5 şeklindedir.
  • Yüksek basınç durumunda ise, boşaltma musluğu açılarak basıncın istenilen orana gelmesini sağlayın. Bu oran 1 ile 2 arasındadır, en ideal oran ise 1,5 şeklindedir.

 

Yukarı Dudullu Baymak Kombi Servisi

 

Yukarı Dudullu Baymak Kombi servisi olarak müşterilerimizin kullanım amaçlı temel bilgilerini aktarıyor ve olası bir problem karşısında gerek telefon üzerinden gerekse konum içerisinde müdahaleler ile çözüm sağlıyoruz. Her türlü sorun ve görüşünüz için telefonun diğer ucunda sizlerden gelecek çağrıları cevaplamak için beklemedeyiz.

About tavonline

Check Also

ÜNALAN BAYMAK KOMBİ SERVİSİ, HIZLI SERVİS

Ünalan Baymak Kombi servisi olarak, müşterilerimize kombi hakkında kapsamlı bilgi ve hizmeti yıllardır en üst düzeyde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir